• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia w WSB-NLU i co dalej ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,228 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kapek Nowicjusz (160 p.)
Cześć :)
Pisze bo nie daje mi spokoju pewna kwestia. Może ktoś mi pomoże.

Jestem na III roku studiów z informatyki na specjalności "programowanie aplikacji biznesowych" i na naszej uczelni mają otworzyć specjalność związaną z grami komputerowymi. Zastanawiam się co wybrać i czy się nie przenieś. Uczelnia jest naprawde dobra a dodatkowo po apkach biznesowych mogę tutaj dostać pracę bo mają mega zaplecze na informatyków i programistów. Pracują nad systemem CloudA i jestem już w tym projekcie co bardzo mnie cieszy. Nie wiem czy zostać czy lepiej iść na gry?

Ma ktoś doświadczenie z takimi specjalnościami bo sama w sobie uczelnia jest mega innowacyjna ale daje takie możliwości ze nie wiem co wybrać.

Stała, stabilną pracę którą mogę uzyskać po apkach czy iść w coś bardziej interesującego mnie czy gierki ?

 

 

p.s. Jak by ktoś pracował i powiedział też ile można zarobić będą specjalistą w obu branżach.
komentarz 15 maja 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Coś mi się wydały podejrzane te Twoje wpisy. Wszedłem na waszą stronę i pokazało mi, że jesteś z Biura Rekrutacji. Czyżby marketing szeptany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarz 15 maja 2018 przez kapek Nowicjusz (160 p.)
Pracuje tu :) Nie marketing ale nie wiem co począć z życiem
komentarz 15 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Miło, że jest tu ktoś z WSB bo mam pytanie, zastanawiam się nad podyplomową tam tylko nie wiem czy programowanie aplikacji biznesowych czy mobilnych. Może kolega by mi coś na ten temat powiedział. Dzięki wielkie.

Co do rynku gier...jest on duży i nadal rośnie więc na pewno opcja dość kusząca. Jednak dowiedziałbym się co dokładnie będzie na tej specjalności. Tworzenie gier to nie tylko programowanie...
komentarz 15 maja 2018 przez kapek Nowicjusz (160 p.)
Oj to już zależy od cżłowieka. Ja wybrałem wstępnie biznesowe bo można tu potem pracować.

Nad grami cały czas myślę... może coś w tym jest :) Czekam na oficjalne info.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 799 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,032 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Purban Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...