• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Maile - wysyłanie

0 głosów
108 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Kamil Jarzyna Użytkownik (940 p.)
Załóżmy, że mam powiedzmy 1000 emaili osób, które zapisały się do newslettera. Jak wysłać masowo do wszystkich maile, aby nie trafiły one do spamu ? Czy są jakieś alternatywy do freshmail itd. bo przykładowo chce jednorazowo wysłać wiadomość do wszystkich ? Jak wygląda kwestia z RODO ? Czy są jakieś alternatywy tańsze, nie konieczne polskie (alternatywy dla freshmail i podobnych stron) ? Co gdybym miał np. milion emaili, jak wtedy to wysłać ? Oczywiście nie mam, ale chciałbym rozwijać się w marketingu i pytam, bo teraz GiODO zmienia się RODO ma być ciężej.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (44,940 p.)

Załóżmy, że mam powiedzmy 1000 emaili osób, które zapisały się do newslettera. Jak wysłać masowo do wszystkich maile, aby nie trafiły one do spamu ?

Nie być na cenzurowanym i nie pisać click-bait wiadomośći.

Jak wygląda kwestia z RODO ? 

Musisz poinformować związku z zmianą prawa. Mogą Ci odmówić mailing.

Czy są jakieś alternatywy tańsze, nie konieczne polskie (alternatywy dla freshmail i podobnych stron) ?

Jest. Ręcznie wysyłanie.

Co gdybym miał np. milion emaili, jak wtedy to wysłać ? 

Click grupa, click wiadomości, click wyślij. Done.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2018 w PHP, Symfony, Zend przez marek90552 Początkujący (430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 66 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez kacperl95 Obywatel (1,890 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 805 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2018 w Offtop przez Alterwar Mądrala (7,280 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

64,959 zapytań

111,437 odpowiedzi

234,530 komentarzy

46,789 pasjonatów

Przeglądających: 117
Pasjonatów: 1 Gości: 116

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...