• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie polecacie konkursy open source?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
154 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Offtop przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
edycja 24 kwietnia 2018 przez marcin99b
Temat jest dość prosty i nie chcę przedłużać opowiadaniem mojej wyjątkowej historii życiowej

Rok temu dość popularne było "daj się poznać", jednak nie znalazłem żadnych informacji o edycji 2018
Zna ktoś coś podobnego, gdzie rozwijamy projekt open source, przy okazji opowiadamy o jego postępach itd?

Może być tematyczne/technologiczne (jak coś, pisze w c#, głównie asp.net core)
Chodzi mi bardziej o dodatkową motywacje (rywalizacja) podczas klepania czegoś dodatkowego, niż nagrody

A może by tak zorganizować forumowy konkurs tego typu?
Gdzie byłaby lista uczestników z projektami na githubach i opcja głosowania publiczności
komentarz 24 kwietnia 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Rok temu dość popularne było "daj się poznać", jednak nie znalazłem żadnych informacji o edycji 2018

Mają być kolejne Daj się poznać, ale już nie co roku i mają być niezapowiedziane. Chodzi o to, żeby przyszli uczestnicy nie odkładali chęci swojego udziału na za rok - np. "A, za rok spróbuję". A teraz dużo osób już tak nie zrobi, bo nie wie czy za rok będzie znowu czy nie i to ich zmotywuje do udziału.

komentarz 24 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
właśnie wiem

i tak chce coś robić, ale podpięcie tego pod jakiś konkurs i ewentualne dostosowanie kilku szczegółów to taka dodatkowa motywacja

bo nie dość że robie to co i tak bym robił, to jeszcze mam z tego dodatkowy zysk, bo moge pochwalić sie udziałem w konkursie, podczas którego jeszcze jest ta dodatkowa motywacja w postaci rywalizacji

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 572 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez premz2929 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 316 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 480 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2022 w C# przez dawid2002 Mądrala (5,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...