• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólny projekt open source (w C#)

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
419 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2022 w C# przez dawid2002 Mądrala (5,190 p.)
Cześć wszystkim! Chciałbym z kimś zrobić jakiś projekt open source w języku c# (najlepiej z użyciem frameworka asp.net core). Mogę dołączyć już do jakiegoś istniejącego lub od zera stworzyć z kimś jakiś projekt. Chciałbym się nauczyć czegoś nowego i myślę, że pomysł wspólnego projektu byłby dobry. Obecnie uczę się programowania hobbystycznie, choć fajnie byłoby mieć jakiś projekt do "portfolio". Ciężko mi określić mój poziom wiedzy, ale powiedźmy, że jestem juniorem z pewną wiedzą. Chciałbym współpracować z kimś kto ma wiedzę (aczkolwiek jeśli ktoś ma mniejszą wiedzę ode mnie to nic nie szkodzi). Ogólnie zamierzam się zaangażować mocno, z dokładnością pracować oraz w miłej atmosferze tworzyć coś fajnego. Również chciałbym, aby inne osoby z zespoły też były zaangażowane i z takimi ludźmi chciałbym coś robić. Jeśli chodzi jaki konkretnie mnie projekt interesowałby to powiem, że nie mam konkretnej wizji, ale fajnie byłoby zrobić stronę, witrynę. Raczej nie chciałbym pisać jakiś bibliotek do innych programów. Jeśli ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć lub chciałby tworzyć ze mną jakiś projekt to może napisać na priv lub tutaj pod pytaniem.

Czekam cierpliwie na wasze odpowiedzi!!! I z góry dziękuje za pomoc!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2022 przez assassin Gaduła (3,260 p.)
Siema.

Jestem chętny. Ale chwilowo nieosiągalny. Bo kończę studia i piszę pracę inżynierską, więc chwilowo nie za bardzo mam czas, ale za 2 miesiące jak najbardziej możemy ruszyć. Jeśli wciąż będziesz miał czas i chęci

Podobne pytania

+4 głosów
0 odpowiedzi 297 wizyt
+7 głosów
2 odpowiedzi 587 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 219 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...