• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kontrola zużycia danych w sieci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
460 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez marcolo Obywatel (1,530 p.)
Tematy które udało mi się odszukać dotyczyły kontroli transferu na jednym urządzeniu, bądź na konkretnym systemie.

Jednak u mnie w sieci działa wiele urządzeń, i chciałbym sprawdzać, ile danych zużywa dane urządzenie w sieci, jak to zrobić?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2018 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

Zazwyczaj takie dane są dostępne na routerze. Np. dla routera TP-LINK:

https://boombroadband.com.au/boomroom/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=42

komentarz 23 kwietnia 2018 przez marcolo Obywatel (1,530 p.)
Właśnie na routerze mam listę urządzeń w sieci, i zużycie danych, ale zsumowane, a nie dla konkretnego urządzenia :(

A mam "IDU-200" od Plusa, i jeszcze większy smutek :(
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2018 przez NoOgar95 Dyskutant (9,310 p.)

Cześć,

 

Krótki google search i według "komputer świat" dobrą aplikacją do monitorowania łącza jest: NetMeter Evo 2.0.0, główne cechy:

  • Konfigurowalne okno wyświetlające wykres reagujący na ruch myszy przez możliwość dostosowania okna;
  • Okno wykresu może zostać przezroczyste w przypadku opuszczeniu wskaźnika myszy poza okno programu lub wejście w podstawowe elementy kontroli przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy;
  • Możliwość kontroli pojedyńczego interfejsu sieciowego, w przypadku wielu sieci internetowych;
  • Okno wykresu można zminimalizować do zasobnika systemowego i do ekranu urządzenia Logitech LCD.
  • Aplikacja prowadzi również statystyki pobieranych dannych w wariantach dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,893 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...