• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[AKTUALIZACJA] Opinia o technikum informatycznym. Wspólnie tworzymy artykuł.

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
783 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2018 w Nasze projekty przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
edycja 20 maja 2018 przez Pietrak

[AKTUALIZACJA]

Jakiś czas temu poprosiłem was o wypełnienie ankiety dotyczącej waszej nauki w technikum informatycznym, by stworzyć post podsumowujący ten kierunek i dający pogląd na to co się tam dzieje. 
Chciałem to zrobić głównie ze względu na liczne pytania w związku z trwająca rekrutacją do szkół.

Zapraszam do lektury: https://pietrak.net/blog/post/4/technikum-informatyczne-jak-jest-naprawde-opinia-uczniow

Zapraszam również do dyskusji w komentarzach pod postem. Każdy, kto nie wziął udziału w ankiecie może podzielić się tam spostrzeżeniami.


Dzień dobry,
chciałbym na wstępie poinformować, że jestem uczniem ostatniej klasy technikum informatycznego oraz właścicielem strony https://pietrak.net wraz z dołączonym tam blogiem. Obecnie na blogu posiadam 3 wpisy dotyczące stron www.

W związku z dużą liczbą pytań na forum o technikum informatyczne oraz zbliżającym się okresem rekrutacyjnym postanowiłem napisać wpis na bloga dotyczący wrażeń ze szkoły, największych problemów kształcenia i jakości nauki. 

Stwierdziłem, że ukazanie tego wyłącznie z mojej perspektywy nie będzie miarodajne. Dlatego postanowiłem stworzyć vademecum dotyczące tego kierunku i zapytać o zdanie inne osoby i wkomponować ich odpowiedzi do mojego artykułu. 

Wiem, że wiele osób z tego forum chodzi lub chodziło do TI. Na forum jest również kilku nauczycieli informatyki. ;)
 

Stworzyłem formularz na Google. Zawiera on kilka pytań zamkniętych oraz otwarte. Wszystkie odpowiedzi są opcjonalne. To zależy od Ciebie i Twojego czasu ile informacji udostępnisz. Nie chcę tylko negatywnych czy tylko pozytywnych opinii. Proszę was o wasze odczucia.

Zdaje sobie sprawę, że wiele osób uczyło się na różnych podstawach programowych, dlatego starałem się stworzyć dość uniwersalne pytania. Jeżeli uważacie, że czegoś zabrakło, to proszę dopisać to w pytaniach otwartych. 

Formularz

 

komentarz 8 marca 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Nom, gulp i git w technikum. Chyba nie ten kraj, lub tylko we własnym zakresie.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 marca 2018 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Pozwolę sobie odświeżyć, ponieważ dość szybko spadł post na 3 stronę, przez co wiele osób go mogło nie zauważyć.

Aktualnie mam 12 odpowiedzi, w tym kilka bardzo ciekawych i merytorycznych.
komentarz 9 marca 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Po wg nie stawiamy kropki, ponieważ g jest ostatnią literą tego wyrazu. Tyczy się to wszystkich skrótów, np. dr, mgr.

komentarz 9 marca 2018 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Małe przeoczenie. Słuszna uwaga, dzięki.
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2018 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 216 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 533 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 5,729 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...