• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak możliwości regulacji jasności ekranu

0 głosów
515 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez darco Nowicjusz (180 p.)
Witam,

Mam problem z regulacją jasności ekranu w swoim lap-topie (Toshiba Satellite l750d), system operacyjny Windows 7.

Nagle, prawdopodobnie od momentu zmiany planu zasilania na zrównoważony (w celu wyraźniejszego obejrzenia zdjęć) regulacja zmiany jasności czy też zmiany opcji zasilania przestała działać. W tej chwili mam bardzo rozjaśniony ekran, a zmiana zasilania na eco i przesuwanie suwaka jasności w celu przyciemnienia ekranu nie daje żadnego efektu. Także próby dopasowania jasności za pomocą klawiszy funkcyjnych niczego nie zmieniają.

Zauważyłem tylko, że w momencie uśpienia komputera i ponownego włączenia, ekran staje się bardzo przyciemniony i nie można go nawet minimalnie rozjaśnić. Natomiast przy wyłączeniu lap-topa i ponownym jego uruchomieniu z powrotem ekran jest intensywnie jasny.

Komputer użytkuję kilka lat i nigdy nie miałem podobnego problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2018 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 10,395 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,461 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

65,642 zapytań

112,267 odpowiedzi

236,888 komentarzy

46,639 pasjonatów

Przeglądających: 157
Pasjonatów: 9 Gości: 148

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...