• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Siatka Bootstrap

Object Storage Arubacloud
0 głosów
266 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2018 w HTML i CSS przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Witam, używając siatki Bootstrapa wszystko jest ładnie fajnie o wgl jednak tylko do rozdzielczości 768px, poniżej tej rozdzielczości czyli już od 767px wszystkie kolumny układają się pod sobą a ja chciałbym aby były tam jeszcze dwie kolumny. Czy da się to jakoś osiągnąć czy muszę to już sam zrobić?

Dzięki:D
komentarz 19 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Jest jeszcze col xs
komentarz 19 lutego 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Tak, właśnie zauważyłem jednak jak ustawię col-xs-6 jest spoko tylko potem przydało by się już ułożenie wszystkich pod sobą np col-xs-12 a tego już nie ma za bardzo jak zrobić :|
1
komentarz 19 lutego 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
To sobie dopisz do bootstrapa jakiś własny break point. Zobacz jak to jest robione na innych i analogicznie stwórz własny. Chociaż z drugiej strony, jeżeli używasz BS tylko dla grida, to w ogóle mija się to z celem.
komentarz 19 lutego 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Nie, nie używam BootStrapa tylko dla grida, w sumie cała strona i wszystkie elementy są z użyciem BS, oczywiście jakieś komponenty nadpisuję bo ale tak to chyba każdy robi :D
2
komentarz 19 lutego 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
To dopisz sobie break pointa jak brakuje Ci jakiegoś i tyle. Innego wyjścia nie masz. BS ma wybrane break pointy, jeżeli potrzebujesz innego to zrób na tej samej zasadzie i będzie działało.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2020 w HTML i CSS przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 168 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w HTML i CSS przez ricksanchez1943 Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 265 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2020 w HTML i CSS przez Konrad M'k Nowicjusz (240 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...