• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bardzo potrzebny szpik dla niemowlęcia urodzonego z białaczką

Object Storage Arubacloud
+9 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2018 w Offtop przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Hej wszystkim. 
Moi przyjaciele dość długo się starali o wymarzone dziecko. Gdy okazało się, że po tych staraniach urodziła im się córeczka, byli przeszczęśliwi, ale nie minęło 10 minut i ich córka została im zabrana na dziecięcy oddział intensywnej terapii, a lekarze nie dawali rodzicom żadnej nadziei. Po kilku dniach okazało się, że dziewczynka urodziła się z białaczką i będzie potrzebować przeszczepu szpiku. 
Normalnie nie prosiłbym na tym forum nikogo o nic dla siebie, ale sam jestem już zapisany z całą rodziną do DKMS jako potencjalny dawca i chciałbym zachęcić jak najwięcej osób do tego samego, być może okaże się, że to właśnie Twojego szpiku potrzebuje Marysia. To dziecko nawet nie zdążyło zobaczyć swojego świeżo wyremontowanego pokoiku, od urodzenia jest w szpitalu. 
Gdyby ktoś chciał wspomóc to bardzo bym prosił o zastosowanie się do tego co jest napisane w tym wpisie:

https://www.wykop.pl/link/4134643/bardzo-potrzebny-szpik-dla-niemowlecia-urodzonego-z-bialaczka/#

Jeśli ktoś się boi oddać szpik lub nie może tego zrobić z jakiegoś powodu, wystarczającą pomocą będzie wykopanie tej informacji i rozesłanie po bliskich oraz namawianie innych do zapisania się do bazy DKMS.

Chciałbym też zaznaczyć, że jest mi bardzo niezręcznie wykorzystywać social media Staszka w takim celu, ale bardzo bym chciał pomóc chociaż w taki sposób swoim przyjaciołom. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,770 p.)
Podbiłem, siła wyższa.

Miejmy nadzieje, że się uda- i  kto będzie wstanie ten pomoże.

powodzenia, od siebie wrzucę na wszystkie fora- na których jestem użytkownikiem, również na social media swoje.
komentarz 27 stycznia 2018 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Dziękuję :) Warto też zapisać się do jakiejkolwiek fundacji z bazą szpiku kostnego. To nic strasznego - ja sam jestem od ponad 3 lat w bazie i ze zniecierpliwieniem czekam na swoje powołanie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 204 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 614 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 224 wizyt

92,626 zapytań

141,488 odpowiedzi

319,852 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...