• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebuję Firmware do Samsunga S3 mini. Jest mi bardzo potrzebny ten telefon.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
611 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Fąfel Omega Nowicjusz (170 p.)
Posiadam Samsunga Galaxy S3 mini GT-I8200N. Próbowałam wgrać do niego nowy system lecz mi się nie udało. Nie wiem gdzie mam szukać odpowiedniego firmware (przeszukałam sammobile oraz samsung-firmware). Telefon jest mi bardzo potrzebny, ponieważ mój poprzedni jest zepsuty i to jest grubsza sprawa, a w moim wystarczy wgrać system. (mój telefon nie posiada roota, jedyne co mogę na nim zrobić to praca w Download Mode)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2017 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
komentarz 6 listopada 2017 przez Fąfel Omega Nowicjusz (170 p.)
Lecz nie ma polski
komentarz 6 listopada 2017 przez Fąfel Omega Nowicjusz (170 p.)
Próbowałam już np. Niemcy bądź Luksemburg ale cały czas w odinie jest fail
komentarz 6 listopada 2017 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2798362 tutaj masz coś o roocie, ludzie napisali, że jakiś VRoot V1.7.8 im zadziałał
komentarz 6 listopada 2017 przez Fąfel Omega Nowicjusz (170 p.)
Nic z tego. Chyba nie przywrócę telefonu do życia. A nie chce wydawać 30 złotych na wgranie nowego systemu. Telefon kupiłam jako używany przez 2 lata nie było problemów i po jednym upadku wyświetlacz zaczął się psuć tz. gdy się na niego naciśnie trochę mocniej to na ekranie pojawiają się paski i restart telefonu. Gdybym chciała wymienić wyświetlacz to by mnie kosztowało 100 złotych, niedawno też wydałam 120 na nową płytę główną oraz 20 na nowy mikrofon i 30 ale już nie pamiętam na co.
komentarz 7 listopada 2017 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Z tymi smartfonami to różnie jest. Też miałem LG który "cudem" nagle padł po okresie gwarancji i nawet nie dało się go odpalić.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 466 wizyt
pytanie zadane 30 października 2017 w Urządzenia mobilne przez Fąfel Omega Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 105 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 633 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...