• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JavaFX do pliku exe- przez artyfakty

Object Storage Arubacloud
+1 głos
880 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2018 w Java przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)

Witam.

Tym razem zwracam się z pytaniem: czy ktoś tak miał, być może i jest w stanie "znaleźć rozwiązanie". Stworzyłem własną aplikacje JavaFX- w IntelijIDE. Aplikacja jest złożona tzn, działa w oparciu o kilka kontrolerów i plików fxml- wszystko działa poprawnie w projekcie i w IDE ( budowane za pomocą Scene Buildera ).

Stworzyć chciałem pliki exe tej aplikacji korzystając z budowania artefaktu, wszystko buduje się poprawnie, tworzy się odpowiedni OUT-PUT, również tworze MANIFEST. Program zwraca poprawność wykonania, natomiast tu pojawia się problem w momencie kiedy klikam- odpalam plik exe aplikacji "następuje chwilowe ładowanie i koniec procesu" - nic się nie wyświetla niestety ( co sprawdzałem w  menadżerze ). Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, czy to wina- samej aplikacji czy Windowsa? 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2018 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)
Ja bym spróbował zbudowany .jar odpalić przez konsolę i zobaczyć czy tam się coś pojawi. A potem z exe eksperymentować
komentarz 21 stycznia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
hmm, w Intelij jar- się odpala poprawnie, natomiast z CMD - jest unnable to acces
komentarz 21 stycznia 2018 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)

Zakładam, że takie polecenie masz do uruchomienia

java -jar MyApp.jar

Widziałem, że ktoś bez rozszerzenia uruchomił i miał to co Ty. Innemu z kolei pomogło jak skopiował jara gdzieś indziej np. na inną partycję. Jeszcze jednej osobie pomogło jak otoczyła pełną ścieżkę w cudzysłów (ale pewnie jesteś w katalogu z jarem to Ciebie to nie dotyczy).

komentarz 21 stycznia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
zgadza się wyeksportowałem to na pulpit, próbowałem wiele ale nie działa. Dziwna sprawa bo z poziomu IDE jest okej nawet po uruchomieniu jar
komentarz 21 stycznia 2018 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)
Może sprawdź na jakiejś prostszej aplikacji, czy jak zrobisz jara z projektu to Ci zadziała, ja u siebie patrzylem na Win10, zrobiłem prostego hello-worlda, jara przez gradle zrobiłem i normalnie mi się uruchamia w cmd na koncie administratora.
0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
komentarz 21 stycznia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
Nie nie u mnie problem wynika z faktu, że mam wiele " okienek które działją na zasadzie (Parent-Node) i prawdopodbnie jedna akcja zamyka drugą, szkoda tylko  że w IDE zarówno jar się odpala i wszystko śmiga- a po za IDE,  jak odpalam exe, jar to ładuje się kilka secund i proces się kończy co widać w Menadżerze zadań

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 261 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2017 w Java przez XtrEmE Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 220 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2021 w Java przez DzikieHarce Użytkownik (690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2017 w Java przez Rubeus024 Obywatel (1,680 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...