• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Generator strony internetowej z szablonu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2018 w JavaScript przez Mikuleshi Nowicjusz (140 p.)
Pracuję nad projektem strony internetowej przy którym potrzebował bym narzędzia generującego nową stronę z formularza (szablonu). Miałoby to być co w stylu encyklopedii gdzie użytkownik mógłby dodać własną stronę za pomocą gotowego formularza. Na przykład dodanie tytułu, dodanie opisuj, wgranie zdjęcia, itp., itd. po czym użytkownik kliknąłby przycisk dodaj stronę i strona automatycznie dodawałaby się do istniejącej już bazy haseł w pliku wyszukiwarki w .js. Przypuszczam, że byłoby możliwe zrobienie czegoś takiego właśnie za pomocą JavaScript, ale nie bardzo wiem w jaki sposób. Dlatego prosiłbym o jakąś poradę.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Laravel można użyć fukcji show i szablonu blade który jest wypełniany danymi wyciągniętymi z bazy co do wyszukiwarki

możęsz użyć laravel mix vue js  i  pobierać dane do wyszukiwania z bazy przez api.

Sprawdz w dokumentacji: https://laravel.com/docs/5.5
komentarz 2 stycznia 2018 przez Mikuleshi Nowicjusz (140 p.)
Ja już mam zrobioną wyszukiwarkę obsługiwaną przez skrypt js zawierającą listę haseł w porządku alfabetycznym z linkami do poszczególnych stron w HTML. I teraz chciałem dodać do tego narzędzie pozwalające stworzyć nową stronę z szablonu za pomocą formularza i dopisujące ją automatycznie do tej listy w pliku js czyli wyszukiwarki.
komentarz 10 lutego 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Musisz użyć bazy danych albo pobawić się z fwrite i tym podobnymi.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 705 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w HTML i CSS przez agipacz Początkujący (460 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,080 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)

92,620 zapytań

141,471 odpowiedzi

319,794 komentarzy

62,002 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...