• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Auto gaszenie karty

Object Storage Arubacloud
0 głosów
205 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2017 w JavaScript przez Zzebis Nowicjusz (200 p.)
Witam

Nie mogę nigdzie znaleźć dodatku ani rozszerzenia które polegało by na gaszeniu się strony internetowej (jednej karty) po określonym czasie np 10 min.

Mógłby ktoś pomóc w stworzeniu takiego dodatku albo dać link z programem który działa na takiej zasadzie.

Np jak ogladasz płatne reklamy i chcąc właczyc kilka kart z nimi i zeby reklama minęła i karta się gasiła automatycznie i przechodziło do następnej zeby działało automatycznie, żeby nie było trzeba klikać

jak  to napisać ? chciałbym żeby to działało na zasadzie skrótu "ctrl + w" automatycznie co określony czas

 

nw jak to napisac mam tyle

<html>

<body>

iframe window.setTimeout(function(){close()}, 3000);

</html>

</body>

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2017 przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
Jeśli karta była by otwarta to mozna by było symulować kliknięcie ctrl+w. Ale raczej użytkownik nie będzie oglądał reklamy
komentarz 20 grudnia 2017 przez Zzebis Nowicjusz (200 p.)
Chce zrobić dodatek który zamykał by karte po 30 sekundach
komentarz 20 grudnia 2017 przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
Z tego co mi się wydaje istnieje funkcja do tego ale nie jestem pewien. Słyszałem kiedyś o close() ale mogę się mylić
0 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/Window/close

Zapoznaj się dokładnie z zasadą działania tej metody, bo każdego okna nie uda się zamknąć.
Co do automatycznego przechodzenia to najlepiej prosto - otwierać nowe okno kiedy zamykasz stare.
Pomijam już fakt, że jak będziesz tak spamował to wbudowane mechanizmy w przeglądarce czy inny AdBlock powinny z tym sobie szybciutko poradzić, więc pomysł może nie wypalić.
0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)

The Great Suspender na chrome. W linku alternatywy dla innych przeglądarek. Bardzo podobna w działaniu o tym co piszesz ale nie gasi karty całkowicie jednakże mimo tego zwalnia dostęp do RAMu co jest bardzo przydatne.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
+1 głos
1 odpowiedź 437 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 148 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...