Witam, mam problem z monitorem a mianowicie (model: samsung syncmaster931bw) jakis czas temu po odpaleniu pc monitor nie chciał się załączyć. Po prostu nie reagował na nic. Wystarczał reset pc/wyłączanie awaryjne i z reguły pomagało. Obecnie po odpaleniu komputera jest ten sam problem, że co któryś raz jest opisany wyzej problem jednak obecnie już ani reset, ani awaryjka nie pomaga. Komputer działa, wentylatory chodzą, czytnik płyt działa, wszystko sie odbywa ale monitor nie chce sie odpalić a komputer wyłączyć. Ktoś coś...?