• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Kurs Html5 czy to co zostało zrobione podczas tego filmu można z tego zrobić stronę internetową?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
472 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2017 w Nasze projekty przez ADMAR Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 12 grudnia 2017 przez ADMAR
Witam pytanie takie czy po filmie z yt o "html5" można zrobić z tego co się stworzyło stronę internetową dla własnej firmy? jak tak to jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedź którą potrzebowałem była bardzo pomocna
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
@Comandeer chodzilo mi o to, ze owe znaczniki w dalszy ciagu sa i teoreycznie mozna ich uzywac, a praktycziie unikac jak ognia. Jak wiadomo usuniecie znacznika nie jest latwe, gdy moze zinszczyc to jaka kolwiek strone :). Wiec sie poprawie: Znaczniki te sa, lecz nie wszytskie, ale ich uzywanie ponizej wersji HTML 5.x. jest odradzane (zabronione)
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
@ADMAR w internecie jest duzo poradnikow
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Zawsze możesz wykorzystać Wordpress'a ;)
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
@Pawel123 jezeli lubi sie generowac zbedny kod itd... :)
komentarz 12 grudnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Tak wiem, ale zawsze trzeba od czegoś zacząć ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 12 grudnia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
wybrane 12 grudnia 2017 przez ADMAR
 
Najlepsza

A z czym dokładniej sobie nie radzisz? W tym kursie są pokazane podstawy HTML-a no i dodatkowo jest też kurs CSS, który jest tam samo ważny jak HTML w trakcie tworzenia stron.

Czy jesteś w stanie stworzyć stronę?
Tak, ale jest wiele zagadnień, których autor (jeszcze?) nie poruszył, a są ważne podczas tworzenia strony. Na twoim miejscu zapłaciłbym za stworzenie takiej strony, ponieważ zrobią to wtedy osoby, które na tym się znają (no chyba, że wybierzesz studenta, który zrobić Ci to za 100 zł)

1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ivan, czy to jakas dyskryminacja studentow? :D :P
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Tak.
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ale nie wolno dyskryminowac ludzi. Oprocz tego to zalezy jak zwykle kogo znajdziemy :)
komentarz 12 grudnia 2017 przez ADMAR Nowicjusz (150 p.)
A czy dam radę znaleźć tutaj kogoś takiego który zrobił by mi tą stronkę wiem że się za to płaci ale już od dwóch lat prowadzę firmę i w końcu chcę mieć stronę do tego bo nie pracuję tylko i wyłącznie w kraju dużo też spędzam za granicą a strona to w jakiś sposób ułatwienie.
komentarz 12 grudnia 2017 przez ADMAR Nowicjusz (150 p.)
I wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi bo myślałem że będę musiał czekać co najmniej do jutra.
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Jeżeli ktoś tworzy strony dla firm za 100 zł to albo bardzo nie szanuje siebie i swojej wiedzy, albo tworzy strony o wątpliwej jakości.
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Pewnie, że znajdzie się dużo takich osób na forum, które stworzą taką stronę. Polecam kategorie ogłoszenia :)
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
@ADMAR, moze i ktos sie znajdzie. Mozesz dac zlecenie w zakladce Zlecenia/Ogloszenia i sprawdzic, czy ktos sie odezwie
komentarz 12 grudnia 2017 przez ADMAR Nowicjusz (150 p.)
Dzięki wielkie za wasze odpowiedzi :) temat uważam za zakończony i dodam ogłoszenie bo nie mam dużo czasu a sam bym na pewno to zepsuł. Jeszcze raz Dzięki i pozdrawiam.
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Skoro rozwiazalismy problem, to zamknij temat i wybierz najlepsza odpowiedz :). Ta klodka u gory :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 272 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 908 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...