Witam !
Chciałbym zrobić responsywną stronkę internetową
Czy wie ktoś jak to zrobić ?
Szukałem, ale nie znalazłem dobrze wyjaśnionego tematu.
Z góry dziękuję z pomoc
To samo pytanie zadał sobie Damian Wielgosik, zresztą - użytkownik naszego forum:
https://www.youtube.com/watch?v=H7LUUsbpbrg
W tym linku fajnie jest przedstawiony proces tworzenia strony od zera. Wszystko się zgadza, co prawda materiał całkiem długi ale polecam obejrzeć. Na dodatek, warto nieco poczytać o media queries oraz polecam obejrzeć serię poradników od The Net Ninja na temat RWD. Dalej zostaje kodowanie ;)
Nie rozumiem, za bardzo Twojej wypowiedzi, ale link do jego profilu znajduje się tutaj: http://forum.pasja-informatyki.pl/user/Damian+Wielgosik
93,742 zapytań
142,677 odpowiedzi
323,296 komentarzy
63,326 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.