• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prosty program - jak zaplanować i wykonać ten task?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
164 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2017 w C# przez rayman22 Użytkownik (710 p.)
Witam. Otrzymałem zadanie w pracy: do napisania program (dostarczyć .dll) koniecznie w języku C#.

Prosiłbym o pomoc, w jakich krokach muszę zaplanować napisanie programu, aby owy kod miał prawo działać. (za dodatkowe wskazówki bardzo dziękuję).

Sam program nie jest niczym trudnym (tak mi się zdaję).

Użytkownik wprowadza do programu 4 wartości. Program pobiera je i szuka ich w bazie danych (one są w tej bazie danych już wprowadzone).

Następnie, do odpowiedniej tabeli w HTML którą już przygotowałem, wyświetla te cztery, wprowadzone wartości do programu + inne, te, które są do tych wartości przypisane w bazie danych).

Następnie, następuje podgląd całej wypełnionej tabeli HTML oraz widoczna opcja wydrukowania tej tabeli.

 

Tak jak pisałem, muszę dostarczyć .dll dla głównego programisty, który mój plik zainicjuje jako funkcjonalność do głównego programu.

Może to co napiszę będzie zabawne, ale znam tylko język C. Mimo wszystko chcę wykonać to zadanie i nauczyć się dobrze języka C# dlatego proszę o jak najdokładniejsze wskazówki. Za wszystkie bardzo dziękuję! : )

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 971 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2015 w C i C++ przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2020 w C i C++ przez wolnysluchacz Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...