• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JavaScript - logowanie z załadowaniem fragmentu strony.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
887 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2017 w JavaScript przez Motorox122 Nowicjusz (170 p.)

Witam. Potrzebuję pomocy związanej z stworzeniem skryptu do logowania. Chodzi o to, że uruchamiając stronę ma mi się wyświetlić tylko panel logujący i górna część strony natomiast po zalogowaniu się z formularza ma mi się załadować już cała strona.(ta sama bez przechodzenia do innego pliku itd.)

Skrypt logowania mam już zrobiony natomiast nie wiem jak mogę zatrzymać stronę oraz po prawidłowym zalogowaniu kontynuować ją do całego załadowania żeby uzyskać efekt poniżej: 

Z góry dziękuję za wszystkie pomoce! 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 listopada 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Js i manipulowanie display.

Dajesz sobie div logowanie i i div reszta i zależnie od stanu rzeczy dajesz dispaly none, lub display "" (żeby użył domyślnego/z css).
–1 głos
odpowiedź 2 listopada 2017 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Mam rozumieć że z pierwszego zdjęcia po zalogowaniu mamy przejść do zdjęcia drugiego? Jest to możliwe bez udziału innego pliku,ale jest to czasochłonne i nie opłacalne(możesz bawić się DOM).Lepiej nawet przeładować stronę przez otwarcie nowej strony.Nie wiem czemu tego nie chcesz :/
komentarz 2 listopada 2017 przez Motorox122 Nowicjusz (170 p.)
To wiem.. lecz nazywam to tak jak to mówią nauczyciele w szkołach xd. Poziom nauczania jest taki sobie lecz wykonywanie niektórych zadań w językach, które do tego nie służą jest dla mnie idiotyzmem. To co mówił nauczyciel na lekcji: Macie zrobić serwis tak jak na obrazku wrzuciłem przykładowy, który zawsze wykonujemy, ma być to śmieszne "logowanie"  z formularza ma się wyświetlić tylko górna część strony i po wpisaniu danych w formularz i kliknięciu zaloguj ma się pojawić reszta strony tego samego pliku. Od razu dlatego postanowiłem napisać tutaj żeby ktoś doświadczony mnie naprowadził.

W html 5 i css3 + js
1
komentarz 2 listopada 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
no to zostaje ci DOM.  Mało ma to wspólnego z dobrą praktyką no ale..

Na starcie strony wyświetl sobie formularz tylko. Reszta strony, będąca np w jakimś divie id content, ukryta przez display:none.

Po poprawnym zalogowaniu, po prostu daj w js display:block i tyle.. możesz dodać jakieś efekty typu slide by się płynnie pokazywała.
komentarz 2 listopada 2017 przez Motorox122 Nowicjusz (170 p.)
Oki. Dziękuję bardzo za pomoc.
komentarz 2 listopada 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Na starcie strony wyświetl sobie formularz tylko. Reszta strony, będąca np w jakimś divie id content, ukryta przez display:none. 

normalnie szczyt zabezpieczeń... :)

komentarz 2 listopada 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Tak samo szczytem jest jakieś pseudo logowanie.. serio nie zauważyłeś, że to jest do szkoły a nie projekt kliencki ?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 131 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 269 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2016 w JavaScript przez mac-rum Użytkownik (610 p.)
+2 głosów
5 odpowiedzi 1,468 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez naukowiec369 Początkujący (250 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...