• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zgrać film na płytę?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
937 wizyt
pytanie zadane 30 października 2017 w Grafika i multimedia przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
edycja 30 października 2017 przez Mavimix
Mam nowe płyty DVD+R. Chciałbym zgrać na nie filmy (BARDZO mi zależy żeby były zgrane w 4K, są to mojego autorstwa filmy nagrane w 4K), w taki sposób żeby móc odtwarzać te płyty na DVD, jak "zwykły film ze sklepu", chciałbym też zrobić menu wyboru sceny (filmu). Jak to zrobić?
komentarz 30 października 2017 przez niezalogowany
System operacyjny nie jest bez znaczenia... Btw jeżeli mowa o filmie nielegalnego pochodzenia to możesz zapomnieć o pomocy
komentarz 30 października 2017 przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
win 7 x64, filmy są nagrane przeze mnie

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 października 2017 przez niezalogowany
1. Nie zmieścisz filmu 4K na DVD, chyba, że mowa o bardzo krótkich filmach.

2. Odtwarzacz DVD nie odtworzy materiału 4K, bo będzie miał za małą moc obliczeniową, nie będzie obsługiwał kodeków, starszy standard HDMI nie będzie na to pozwalał.

3. Menu tworzyłem kiedyś używając Wondershare DVD Creator, ale to był "pierwszy lepszy" program, bo dużych wymagań nie miałem (był polecany na jakimś forum). Mogę powiedzieć, że działa. Jest masa list pod tytułem "top DVD menu creator", wystarczy zapytać Google: https://www.google.pl/?q=dvd+video+menu+creator
komentarz 30 października 2017 przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
To w jakiej jakości da się nagrać film?
komentarz 30 października 2017 przez niezalogowany
To zależy od jakości, długości i kodeku, ale generalnie na DVD są wypalane filmy najwyżej w FHD. Tego się trzymaj, bo odtwarzacze DVD nie są tworzone z myślą o wyższych rozdzielczościach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 281 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2019 w PHP przez Webmaster123 Początkujący (440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 712 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Adrian Paź Obywatel (1,270 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...