• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja strona: www.kubaflo.pl

Object Storage Arubacloud
0 głosów
278 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)

Poraz kolejny zapraszam do zajrzenia na stronę http://kubaflo.pl/ i zagrania w znajdujące się na niej moje gry zrobione w Unity

komentarz 2 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

WOW, jestem pod wrażeniem, gratulacje!!!
Szkoda tylko, że przeglądarki nie wspierają już technologii Unity, poza Explorer i chyba jeszcze jakaś inna była, ale już nie pamiętam sad

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 października 2017 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Super ;) Kiedyś też pisałem gry ale tylko 2D ;) W twoich grach znalazłem kilka błędów ;) Jeśli je poprawisz gry powinny być lepsze ;)

Odnośnie wyścigu jeśli cofamy na wstecznym powinniśmy jechać w przeciwną stronę niż skręcamy powinieneś to odwrócić. Gdy naciskam A i D koła się nie skręcają efekt jest widoczny tylko podczas jazdy. Fajnie gdybyśmy przyśpieszali ponieważ nam wrażenie ze zawsze jedziemy z tą samą prędkością.

Przy tankach mam z kolei problem ponieważ nie widzę kursora co utrudnia sterowanie. Dodatkowo po przegranej gdy chwile odczekałem pokazał mi się komunikat błędu.

Podobne pytania

+6 głosów
5 odpowiedzi 406 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 300 wizyt
pytanie zadane 12 października 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 341 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...