• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja strona "Just Games": www.kubaflo.pl

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
404 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)
edycja 24 sierpnia 2017 przez Jakub Florkowski

Just Games | kubaflo.pl |

Witam wszystkich.Ostatnio dodałem post odnośnie mojej strony.Jednak zaszły na niej spore zmiany w tym zmienienie domeny.Zapraszam wszystkich do jej obejrzenia. ADRES: www.kubaflo.pl

Dzięki wielkie dla wszystkich którzy zdecydują się na obejrzenie tej strony.

                     POZDRAWIAM

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2017 przez liledusty Obywatel (1,430 p.)
Wygląd w porządku tylko zauważyłem pewnien błąd. Gdy chcę zagrać  w jakąś grę odpala mi sie okienko ładowania gry, ale nie działa żaden odnośnik na stronie.
komentarz 24 sierpnia 2017 przez Kamil Łydka Stary wyjadacz (13,600 p.)
Trzeba chwilę poczekać.

(Myślę, że mogłaby się pojawiać jakaś informacja, że właśnie należy czekać)
komentarz 24 sierpnia 2017 przez liledusty Obywatel (1,430 p.)
Też tak myślę :d
1
komentarz 24 sierpnia 2017 przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)
Ok.Dzięki za poradę
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2017 przez HeroGames Początkujący (380 p.)
calkiem spoko, ale wszystko jest takie ociążałe, wolno sie laduje itd. A tak wgl to jak dodales Unity do HTMLa?
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2017 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)
Ładna strona, tylko szkoda, że nieresponsywna :(

PS. W ciekawostce o Pongu masz literówkę ("zrobek").
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2017 przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)
Widzę, że dokonał się tu kawał kodu. Gratuluje! Kilka gierek niczego sobie to już jakiś sukces. Strona aż się prosi o Bootstrapa itd no ale nie o to chyba w tym chodzi a o gry jakie zrobiłeś. Jeszcze raz gratki!
0 głosów
odpowiedź 2 września 2017 przez Olszewski.Dev Początkujący (370 p.)
Ciekawa stronka, trzyma taki gamerski klimat, jeśli chodzi o grafikę. Moim zdaniem troszeczkę za dużo jest tekstu na 1 stronie i mocno zniechęca to do czytania, mógłbyś po prostu dać rozwijanie tekstu, a na pierwszej stronie pozostawić tylko nagłówki :).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 300 wizyt
pytanie zadane 12 października 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 341 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Jakub Florkowski Użytkownik (500 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,626 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...