• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Animacja do oceny (Intro + Promo)

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
322 wizyt
pytanie zadane 18 września 2017 w Nasze projekty przez Angeren Nowicjusz (200 p.)
Cześć! chciałbym, abyście dokonali oceny mojej produkcji, jest to film promocyjny oraz intro do kanału Youtube oraz na stronę internetową, którą zacznę tworzyć w wolnym czasie, liczę, że się podoba.
 

https://youtu.be/pLny0_Evo4M
https://youtu.be/PJxXYrOfttA
komentarz 18 września 2017 przez Newaz Użytkownik (880 p.)
W drugim filmie są jakieś dwie melodie nałożone na siebie czy to jest jedna? Interesuje mnie melodia/dźwięk słyszalny do ok. 12s (pianino? nie wiem, nie znam sie).

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 18 września 2017 przez Cebulaq Nowicjusz (240 p.)

Bardzo ciekawa koncepcja! Zajrzałem z ciekawości i robi wrażenie :)

 Jedyne co mi się nasuwa to 0:30 - Twoja nazwa nie powinna się bardziej odznaczać ? Myślę, że jest to najważniejsza rzecz, która widz powinien dostrzec i zapamiętać ;)
 

+2 głosów
odpowiedź 18 września 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Podoba mi sie, ale jest kilka spraw. Nie jestem zadnym guru animacji, w blenderze umiem kule ze szkla zrobic i na tym sie moje kompetencje koncza.

Za male litery. Rozumiem ze moze taki byl zamysl kreatywny ale jako ktos kto ma skasztanione oczy, musialem naprawde sie przygladac zeby to rozcyfrowac. W intro logo jest zdecydowanie za krotko widoczne. Musialem zatrzymac zeby przeczytac. (niskie tempo czytania, slaby wzrok i nieznany wyraz). Za to bardzo mi sie podoba wkomponowana muzyka. Podobaja mi sie dynamiczne przejscia. Bardzo mi sie podoba to rozsypanie przy 1:00

Tak jak mowil Cebulaq. W animacji Twoje logo/nazwa jest ciemna jak noc. Prawie jej nie widac na ciemnym tle. Nie mowie zebys to dal biale ale moze jakis jasniejszy/srebrzysty cien za tekstem by pomogl. (Nie wiem nawet czy to ma sens w animacji. W designie czesto dziala)

Siedze w web designie i czesto sie z tym spotykam. Strona (w tym wypadku animacja) jest bardzo fajna, mozna by patrzec godzinami. Ale nie przekazuje informacji w sposob oczywisty i trzeba tej informacji szukac. A jezeli ludzie maja informacji szukac to wola przeskoczyc na inna strone, gdzie informacja bedzie oczywista. I troche za duzo rzeczy na raz w tej animacji. Mialem ochote po minucie wylaczyc, bo za dlugie.
+1 głos
odpowiedź 18 września 2017 przez equita Nowicjusz (200 p.)
Naprawdę robi wrażenie. Brak dubstepowej muzyki, bolących w oczy wyskakujących napisów. W zamian za to widz dostaje świetnie przygotowany i przede wszystkim autorski zwiastun. Wszystko w pigułce! Nie pozostaje nic innego jak czekać na pierwszy film. Powodzenia!
0 głosów
odpowiedź 26 września 2017 przez Angeren Nowicjusz (200 p.)
Dzięki, to jest wersja beta, będę chciał to doszlifować :) jeżeli chodzi o muzykę to w promo jest to jeden kawałek, intro jest złożone z sound effectów i soundtracku z Mr. Robot, mam zamiar popracować nad jakąś czcionką w wideo promocyjnym :)

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2020 w Nasze projekty przez Andrzej Czarny Użytkownik (720 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...