• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z działniem jQuery.ajax() na urządzeniu mobilnym

0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 4 września 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez ŁukaszD. Użytkownik (540 p.)
Witam

Mam problem z funkcją jQuery.ajax(). Za pomocą tej funkcji chcę pobrać kolejne posty. Na komputerze wszystko działa sprawnie, ale na telefonie już nie. Jeśli chodzi o błędy:

jqXhr.status = 0

jqXhr.responseText = undefined

Z góry dziękuję za pomoc
komentarz 5 września 2017 przez ŁukaszD. Użytkownik (540 p.)
Tak,  mogę się dostać do serwera poprzez telefon. i tam, klikając na link wyświetla mi się błąd
komentarz 5 września 2017 przez JSHolic Szeryf (77,560 p.)

ale kiedy ten link zostaje wygenerowany w php, działa też i na telefonie.

Rozumiem, że na komputerze działa Ci również, gdy linka nie generujesz z PHP? Jeśli tak, to w jaki sposób tworzysz adres linka, że na komputerze działa?

Sukces! W linku odciąłem "http://[::1]/test/" i działa prawidłowo zarówno na komputerze jak i w telefonie. 6,5 godziny siedzenia nad tym... :/. W każdym razie dziękuję za pomoc. :D
komentarz 5 września 2017 przez JSHolic Szeryf (77,560 p.)

Spoko, ale nadal nie wiem jaki URL podawałeś w href (bez użycia PHP), że na komputerze Ci działało.

W jsbinie podałem(jeśli o to Ci chodzi)

$('#wall').append('<a id="load-more" data-page="1" href="http://[::1]/test/post/load_more/1">Wyświetl więcej postów</a>');

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez WrdSaint Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez SandraS Obywatel (1,400 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 31 października 2016 w HTML i CSS przez Badiusz Obywatel (1,070 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

62,362 zapytań

108,495 odpowiedzi

226,499 komentarzy

35,443 pasjonatów

Przeglądających: 249
Pasjonatów: 13 Gości: 236

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...