• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting dla forum. Tani i dobry :D

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,759 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez The Pittdroid Początkujący (390 p.)
Tak jak w temacie :) Zależy mi na dobrym i w miare tanim hostingu dla forum opartym na phpbb 2.3.1

Z góry dziękuje i pozdrawiam :D

5 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 3 września 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
W linuxpl.com najtańszy pakiet jest za 50zł/rok. Działa u nich nasze forum, nie ma większych problemów. A jak coś się dzieje to support błyskawicznie reaguje.

Dłuższy czas polecałem też Hekko, ale ostatnio coś niedobrego się z nimi dzieje, ceny podwyższyli. Do jakości usługi co prawda nie mam zastrzeżeń i problemów większych sobie nie przypominam. Możesz przejrzeć ofertę, ale mnie zniechęcili szczerze mówiąc.
komentarz 23 października 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Potwierdzam, a ich zaletą jest łatwe włączanie wielu dodatkowych usług. Praktycznie nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby odmówili włączenia czegoś. Mają też od ręki git, node itp.
komentarz 19 stycznia 2018 przez webwoy Nowicjusz (100 p.)
Obawiam się, że tani i dobry hosting nie istnieje. Serwer, na którym mam pocztę i swoje strony w LinuxPL położył się dziś rano na łopatki i leży już wiele godzin. W moim przypadku, gdy robię klientom strony internetowe, to kompletna porażka i utrata wiarygodności. nie jest to już pierwszy raz.i już zdecydowałem się na ucieczkę od nich zanim położą mi cały mój skromny bo skromny, ale jakiś tam biznes... Tyle, że faktycznie stoję przed pytaniem dokąd?
+1 głos
odpowiedź 3 września 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
0 głosów
odpowiedź 3 września 2017 przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
Ja korzystam z hekko od ponad roku i jak na razie nie narzekam.
0 głosów
odpowiedź 3 września 2017 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)

Ja Ci polecę coś na start - hosting na rok za darmo od home.pl

Taniej nie znajdziesz :p
 + szyfrowanie też za free

1
komentarz 3 września 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Home.pl możesz wziąć jeśli potrzebujesz hostingu na rok. Bo po tym roku za kolejny przyjdzie Ci zapłacić astronomiczną sumę (jak dobrze pamiętam od 300 zł wzwyż), ten pierwszy rok to rzekoma promocja.
komentarz 3 września 2017 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Napisałem, że na start forum, a nie na stałe - możliwe, że po roku forum padnie, nie będzie użytkowników, będzie zaniedbane itp.

Korzystając z ich promocji sprawdzi jak to wszystko działa itd., a po tym roku zawsze może się przenieść gdzieś gdzie taniej.
2
komentarz 3 września 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ok, ale takie migracje potem nie są przyjemne i mało komu chce się je robić, szczególnie gdy forum się rozrośnie ;)

Także ja bym od razu interesował się normalną usługą, a nie jakąś promocją po której trzeba uciekać.
komentarz 3 września 2017 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Nie wiem, nie mam problemu z migracjami, dlatego polecam mu wypróbować ;)

Uciekać nie trzeba - zawsze można zostać.
0 głosów
odpowiedź 4 września 2017 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Przetestowałem już parę hostingów stawiając na nich forum w moim przypadku akurat było to Mybb.

Hekko odradzam ciągłe chwilowe pady bazy oraz hosta - nie polecam.

Tani i stabilny hosting pod forum z szybką bazą to lh.pl

Biznes-host.pl również nie miałem zastrzeżeń - był bardzo dobry ale lekko za drogi (wtedy, teraz może staniał).

A jako solidny polski host z mnogością technologii zdecydowanie mydevil.net (może nie jest zbyt tani ale ostatnio była promo na -50% i za śmieszne pieniądze można było wyciągnąć bardzo dobry hosting).

Podobne pytania

+3 głosów
12 odpowiedzi 4,462 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 3,522 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 2,570 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Jan Machelski Nowicjusz (200 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...