• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sterowniki karty graficznej na VirtualBox - aktualizacja

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,357 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2017 w Grafika i multimedia przez kroljulian2048 Początkujący (250 p.)
Dzień dobry. Mam problem. Mianowicie, jestem głęboko zainteresowany astronomią i postanowiłem zainstalować sobie Space Engine. No tylko, że mam Maca. Musiałem więc wykorzystać do tego VirtualBox (Windows 10). Udało się zainstalować, tylko że jak chciałem otworzyć program, to dostałem info w stylu "Wersja biblioteki OpenGL jest przestarzała i nie można otworzyć programu. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej lub sprzęt." Stąd pytanie: JAK ZAKTUALIZOWAĆ TE STEROWNIKI??? Będę wdzięczny za odpowiedź.

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
Jaki to Mac?
komentarz 30 sierpnia 2017 przez kroljulian2048 Początkujący (250 p.)
MacBook Air 13
komentarz 31 sierpnia 2017 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
z którego roku ?
0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Zdaje się, że w ustawieniach VirtualBoxa możesz coś włączyć co będzie wspierać bardziej grafikę.

Mimo to VirtualBox nie służy do uruchamiania programów wymagających pod względem GPU. Musiałbyś się przerzucić na wirtualizację sprzętową, a to wyższa szkoła jazdy.
komentarz 30 sierpnia 2017 przez kroljulian2048 Początkujący (250 p.)
Wiem, trochę poszukałem, okazuje się, że są bardzo duże wymagania sprzętowe. Próbowałem zainstalować "otwieracze" aplikacji windowsowych na Macu, wszystko poszło dobrze, ale był ten sam problem - muszę zaktualiować sterowniki karty graficznej i zwiększyć ilość gigaherców. Ale jakoś da radę. Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez cyklop123 Bywalec (2,790 p.)
Maca nie posiadam, ale na lekcjach w szkole koleś  pokazywał że można zainstalować Windowsa w Macu. Tzn. jak uruchomisz maca to w kazdej chwili możesz odpalić windowsa. Ale nie mam pojęcia jak ten pakiet się nazywa. I raczej nie jest darmowy, jak to wszystko na macu
komentarz 31 sierpnia 2017 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
tamie rzeczy można tyko na maszynie wirtualnej. Natywnie na maku nie jest możliwa instalacja windowsa.
komentarz 31 sierpnia 2017 przez cyklop123 Bywalec (2,790 p.)
Da sie, jak znajdę ten pakiet to napisze
0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2017 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 593 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2019 w Grafika i multimedia przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...