• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mind Control, Gang Stalking

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,928 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2017 w Offtop przez Michał Biernacki Użytkownik (670 p.)
zamknięte 6 sierpnia 2018 przez Michał Biernacki
Witam, ostatnio otrzymałem wiadomość na portalu "elektroda.pl" o niepokojącej jak dla mnie treści. Już tłumaczę. Doszła do mnie (jak i zapewne do wielu innych użytkowników, może i was!) wiadomość o tzw. "Mind Control", "Gang Stalking", czyli kontroli umysłu i wykorzystywaniu jej w różnych celach. Nie będę tego tłumaczył, gdyż autor tamtej wiadomości to zrobił. Zanim jednak przedstawię wam jej treść, pragnę dodać, że nie jestem osobą, która wierzy w jakieś niestworzone sci-fi, teorie spiskowe(chociaż nie wszystkie) ani inny wymysły. Jestem raczej trzeźwo myślącym człowiekiem. Jednakże po zapoznaniu się z tematem, muszę przyznać, że mam pewne obawy. Zwracam się do was z pytaniem: Co o tym sądzicie? Czy jest to możliwe? A może ktoś doświadczył tego lub ktoś z jego rodziny?

Oto link do wiadomości:

https://pastebin.com/GbLUs0zx

Z góry dziękuję za poświęcony czas!

EDIT: Zerknijcie sobie choćby na takie urządzenie jak neurofon. Co o tym myślicie?
komentarz zamknięcia: nieaktualne

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2017 przez niezalogowany
Ciekawa pasta, fajnie się czyta. Częst oglądam lub czytam coś o teoriach spiskowych i muszę przyznać, że to co w tej wiadomości jest, zbyt przekonywujące dla mnie nie jest. Naciągana trochę mnie historia o programiście kontrolowanym przez firmę itd. Żadne konkretne nazwy firm tam nie padają, programów czy czegokolwiek. Co do całego sedna sprawy - kontrola umysłu za pomocą różnych systemów, fal to są prawdziwe rzeczy. Naukowcy od lat badają ten piękny narząd jakim jest mózg i próbują stymulować go różnymi sposobami tak aby wykonywał oczekiwane rezultaty aczkolwiek nie uważam, że jest już taki system zdolny kontrolować setki osób na odległość i nie tak jak sobie to wyobrażamy po przeczytaniu tekstu który nam podrzuciłeś. Różne techniki stosowane w reklamach, przekazy podprogowe oraz socjotechnika kierują nami i to w większym stopniu niż możemy to sobie wyobrazić. Temat rzeka można by powiedzieć. Myślę, że dobrze że to wrzuciłeś. Może więcej osób zainteresuje się tego typu tematem ale chciałbym żeby każdy zaczął od naukowo udowodnionych badań aniżeli od teorii spiskowych nakręcającej się grupki ludzi.

Ps. Do New Order (Nowy porządek świata) to się zgodzę, jedna wioska globalna już jest faktem.
1
komentarz 21 sierpnia 2017 przez Michał Biernacki Użytkownik (670 p.)
Oglądałeś filmiki o rzekomych torturach za pomocą właśnie takich rzeczy? Nie wiem co o tym sądzić bo przecież każdy może udawać. Aha i jeszcze odnośnie neurofonu. Wielki wynalazek dzięki któremu nieslyszący mogą usłyszeć?
komentarz 6 sierpnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)

@Michał Biernacki, Pamiętajcie o jednym, że:

teorie spiskowe to często absolutnie kompletna ściema,

a często teorie spiskowe to po prostu ukrywana prawda.

 

Na tematy przedstawione tu akurat jest wiele informacji w internecie, wystarczy poczytać i samemu wyciągnąć wnioski!.

 

 

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2019 w C# przez Konrad Gałach Użytkownik (880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez subterras Użytkownik (680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 297 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2016 w Offtop przez Mr Popcorn Bywalec (2,340 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...