• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Router restartuje się w kółko podczas uploadowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
398 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 26 czerwca 2017 przez jpacanowski

Witam,

Mam problem z routerem od dłuższego czasu. Mianowicie, router się ciągle restartuje podczas uploadowania nawet bardzo małych plików o wielkości około 1MB. Jest to bardzo irytujące, gdyż restart trochę trwa. Podczas normalnego korzystania z Internetu gdy nic nie uploaduję to jest wszystko OK, nawet gdy coś ściągam. Jest to router firmy TP-Link i mam do niego podpięty modem LTE na USB. Czy to wina routera i powinienem kupić jakiś nowy? Jaki polecacie kupić router do 100 - 150 zł taki z USB na modem LTE? I najlepiej wolałbym jakiś router innej firmy, chyba że jakość routerów tej firmy się zmieniła.

Modem to E3131, a router to TP-Link TL-MR3220... To co robić?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Jeśli chcesz domowy porządny router to MikroTik. Znajdziesz coś za ok 160 zł.
komentarz 26 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
A wiesz może czy to router do wymiany jest, czy co?
komentarz 26 czerwca 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
TpLinki to raczej bida, wiem, bo sam mam. Zapewne żadnych logów nie sprawdzisz. Przywracałeś ustawienia fabryczne?
komentarz 26 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Tak, to samo... Modem to E3131, a router to TP-Link TL-MR3220... To co robić?
komentarz 26 czerwca 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Komputer - router przez skrętkę? Spróbuj zmienić porty. Jeśli masz taką możliwość zmień kabel, chociaż wątpię, że to pomoże to nie zaszkodzi spróbować.

Ale na 80% jestem przekonany że to router.

Jeśli możesz spróbuj ogarnąć access Point na USB. Zobacz czy problem występuje też na WiFi.
0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Czy ktoś zna odpowiedź na mój problem?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 273 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 134 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...