Co to za onetowa nazwa tematu, w dodatku wykrzyczana?
Bo moderatorzy (np. taki draghan) się plują o to, żeby nie wrzucać na Forum kodu do zadań ze SPOJa. :) Półśrodkiem zaradczym na to jest umieszczenie pytania w kategorii SPOJ, do której każdy wchodzi na własną odpowiedzialność (niektórych moderatorów [np. takiego draghana] nadal takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje, ale jest tolerowane przez ogół moderatorów).
Hm, taki komunikat nie wprowadziłby mnie w błąd:
[UWAGA: dział SPOJ może zawierać gotowce]
Raz że krócej, a dwa że od razu wiadomo, iż to komunikat forum.
@draghan, @Arkadiusz Waluk - czyli ten ficzer nie do końca spełnia swoje zadanie?
Kwestia tego jak będziemy na to reagować (...)
Opcja nr 3 - dodać checkbox z treścią "Zapoznałem się z zasadami zadawania pytań dotyczących serwisu SPOJ..." , który pojawi się razem z ramką - dopiero po jego zaznaczeniu będzie można utworzyć temat. Wiadomo, że można zaznaczyć mimo wszystko, ale zawsze zwiększy to szanse, że dany użytkownik spojrzy na ramkę. Przynajmniej taką miałbym nadzieję :)
Nic dziwnego
int **tablica; *tablica=new int [liczba_danych];
Dokonujesz dereferencji wskaźnika, który nie wskazuje na nic.
93,740 zapytań
142,675 odpowiedzi
323,294 komentarzy
63,319 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.