• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie C# w VS 2017 na Win 7

Object Storage Arubacloud
0 głosów
366 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w C# przez VitGryfny Użytkownik (620 p.)
Witam wszystkich,

Posiadam Win 7 oraz obecnie zainstalowany VS 2017. Chciałbym mieć możliwość programować na moim systemie jednak nie wiem jak tego dokonać.

Gdy rozpoczynam nowy projekt i wybieram 'Blank App (Universal Windows)' mówi mi, ze muszę zainstalować Win 10. Target Version i Minimum version jakie są dostępne to tylko Windows 10.

Nie bardzo wiem jak to ugryźć, co doinstalować.

Pzdr,

Witek

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2017 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Blank App (Universal Windows)'

Jeśli chcesz robić "nowe" appki pod sklep W8/10, to potrzebujesz W8/10.

Jeśli chcesz robić zwykłe programy okienkowe, wybierz w wybieraczce projektów "Windows Classic Desktop", a tam "Windows Forms App" lub "WPF App" (w zależności, jaki framework do okienek chcesz użyć).

Jeśli nie widzisz tych opcji, to w instalatorze nie wybrałeś instalacji komponentu ".NET desktop development" (możesz go łatwo dodać otwierając ponownie instalator).

Inną sprawą jest, że jeśli dopiero zaczynasz naukę C#/.NETa, to lepiej zacząć od konsoli, a potem wejść w GUI.

–1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2017 przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Zapewne vs15. Celowy zabieg ms
komentarz 17 czerwca 2017 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
(Patrz moja odpowiedź)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 322 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Farr Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 464 wizyt
pytanie zadane 24 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,514 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2018 w C i C++ przez niezalogowany

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...