• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laptop Asus nie czyta ram

Object Storage Arubacloud
0 głosów
398 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Arkadiusz Sieczak Początkujący (400 p.)
Witam,

mam Asusa x75a, win10, 64bit,4gb ram, kupiłem (wg sprzedwacy) kompatybilną kość ram 4gb, niestety ani bios, ani komputer jej nie czyta. Próbowałem w biosie, opcja Memory hole - nie mogę jej znaleźć, ani nic zmienić. Czy Wy drodzy forumowicze jesteście w stanie mi coś poradzić?

Pozdrawiam
komentarz 7 czerwca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Kość sprawna? Dobrze podłączyłeś?
komentarz 7 czerwca 2017 przez Arkadiusz Sieczak Początkujący (400 p.)
podłączona dobrze, bo słychać charakterystyczne kliknięcie po wepchnięciu kości. Kość chyba tez dobra, bo bardzo dobrze była zapakowana i nie było opcji żeby uszkodzić
komentarz 7 czerwca 2017 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
KVR16S11S8/4 - ta kość kingstona jest dedykowana

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2017 przez niezalogowany
oznaczenia starych ramów są idnetyczne z nowymi chodzi mi o napis na ramach "Pc-xxxx" ?
komentarz 7 czerwca 2017 przez Arkadiusz Sieczak Początkujący (400 p.)
tak, dziekuje za pomoc, problem rozwiązany :)
komentarz 8 czerwca 2017 przez niezalogowany
i co było powodem awarii?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 188 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 181 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez weedie Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez Dudek798 Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...