• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak punktu wejścia procedury c++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,358 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2017 w C i C++ przez Krisent Nowicjusz (180 p.)
A więc po pewnym czasie włączania aplikacji przez Code Blocksa postanowiłem użyć pliku aplikacji w folderprojektu\bin\Debug, zaraz po uruchomieniu cmd pokazał mi się komunikat o tym iż nie znaleziono libgcc_s_dw2-1.dll i następnie libstdc++-6.dll,postanowiłem więc poszukać odpowiedzi na forach.

Po kilku minutach szukania dowiedziałem się iż należy skopiować te biblioteki do pliku projektu .Tak więc umieściłem dane pliki w folderze Debug i ponownie uruchomiłem plik exe.

Dopiero teraz  zaczyna się problem ponieważ mimo iż poprzednie komunikaty już się nie ukazały to teraz pojawił się nowy o treści :Nie znaleziono punktu wejścia procedury _ZNKSt7__cxx1112basic_stringlcSt11char_traitslcESalcEE5c_strEV w bibliotece D:\Folder\folderprojektu\bin\Debug\projekt.exe i na ten problem nie znalazłem już żadnego rozwiązania ,i dlatego właśnie piszę to pytanie . Z góry dziękuję za odpowiedź.
komentarz 1 czerwca 2017 przez piotrek132 Obywatel (1,410 p.)
Hej może zrób nowy projekt albo przeinstaluj codeblocksa

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
W C::B obok przycisków build,run,build and run masz rozwijaną listę. Zaznacz na niej pozycję release. Potem korzystaj z pliku w folderprojektu\bin\release. Najprawdopodobniej C::B przy opcji debug nie używa przełączników "-static-libstdc++" i "-static-libgcc" których użycie powoduje "wkompilowanie" tych bibliotek których Ci brakowało do pliku wykonywalnego.
–2 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)
Wpisz w google nazwę pliku i pobierz go i umieść go w katalogu w którym jest aplikacja Code Block (chodzi o właściwy plik, a nie skrót)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 997 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 569 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 1,396 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w C i C++ przez goran. Użytkownik (930 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...