• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór studiów - WSIiZ Programowanie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
621 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Dawidson957 Początkujący (350 p.)
Witam!

Chciałbym się was zapytać co sądzicie o kierunku na WSIiZ w Rzeszowie - Programowanie. Szukałem informacji na ten temat, brzmi bardzo obiecująco.

Ale chciałbym usłyszeć coś od osób które może tam już były, lub miały jakąkolwiek styczność z tym kierunkiem itd. Chcę iść typowo w programowanie i to chyba  jedyny kierunek na uczelniach na Podkarpaciu który w 100% skupia się na programowaniu, przynajmniej ładnie to wygląda u nich na stronie haha. I tak wiem, prywatna uczelnia, idzie się tam tylko po dyplom za kasę.. Mnie akurat zależy na sprzęcie który mają, a z tego co widziałem to pracownie są niesamowicie wyposażone.

Co o tym sądzicie?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 maja 2017 przez niezalogowany
Ja kończyłem WSIZ, ale inny trochę kierunek. Ale ogólnie z informatyki z tego co wiem jest poziom trzymany. I powiem ci że fajnie są sale wyposarzone. Weź pod uwagę że uczelnia WSIZ ma ośrodki zamiejscowe w tyczynie i kielnarowej i tam też możesz mieć zajęcia. NP. w sobote masz w Rzeszowie, a niedziela kielnarowa.

Wykładowcy (część z nimi miałem zajęcia) też są fajni.

A że prywatna uczelnia to wiadomo że trzeba płacic. Informatycy płacili coś ponad 400 zł miesięcznie...
komentarz 7 maja 2017 przez Dawidson957 Początkujący (350 p.)
Mam właśnie parę znajomych na WSIiZ i wiem o tych ośrodkach i takie podstawowe informacje znam, tyle że nikt nie potrafi mi nic powiedzieć o tym kierunku. Duża część osób które pytałem jest na grafice, nikt na programowaniu właśnie :D

Kasa to nie problem bo z tego co wiem to wystarczy mieć średnią 3.5 żeby uzyskać stypendium wystarczające na czesne.

Chciałem jeszcze zapytać jaki jest wybór języków programowania i czy można na raz wziąć sobie dwa, ale chyba na to pytanie mi nie odpowiesz :D
komentarz 7 maja 2017 przez niezalogowany
edycja 7 maja 2017
3,5 i stypendium??? to cała szkoła by brała stypendium. I z czego oni by żyli? :D

Z tego co ja kojarzę to 10% najlepszych miało stypendia...ale może się pozmieniało. Swego czasu bylo też że jak nie miałes poprawki ani jednej to jakieś tam miałeś zniżki, ale malo kto był takim szczęściarzem :D

A patrzyłes na forum wsizowskie? Czy istnieje? bo dawniej było owe forum i z niego człowiek sie dowiadywał.

Jeżeli nie ma zadzwoń do ich działu rekrutacji i oni na wszystko ci odpowiedzą. (tu masz opcje z kontaktami do nich: http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/pl/oferta-rekrutacyjna/kontakt) .

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 287 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 351 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 346 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez abuk821 Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...