• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony - Słownik Mowy ciała

Object Storage Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2017 w Nasze projekty przez Radekol Bywalec (2,880 p.)

 Link do portalu: słownik-mowy-ciała.pl 

Strona pod względem technicznym nie jest doskonała, bo jestem młodym, głupim, nastoletnim "programistą." 

Pod względem kontentu nie da się jednoznacznie stwierdzić. Zachęcam do dyskusji. Co myślicie o mowie ciała? Czy jest to pomocna wiedza? Czy tylko bujda trenerów motywacyjnych? 

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 26 marca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Mam - 6 dioptri, Twoja strona jest jedyną, którą mogę czytać bez okularów i to nie jest zaleta. Menu się gliczuje, design strony wskazuje na to, że niewiele zmieniono w stosunku do strony z kursu M. Zelenta. Strona nie jest RWD. Ciekawe, że całość treści mieści się w <header>
0 głosów
odpowiedź 27 marca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, ogólnie pomysł całkiem spoko, jedyną wadą dla mnie jest to, że strona nie zachęca do jej odwiedzenia i dłuższego przeglądania jej treści. Polecam Ci stronę Html5up.net. Znajdziesz na niej dużo darmowych szablonów do wykorzystania. ;) 

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

 

Marketing jest jak seks, tylko frajerzy za niego płącą.

Jest to gówno prawda, i powie Ci to każda agencja reklamowa, i każda większa firma licząca zyski ze statystyk wyświetlania reklam ;) 

Bez marketingu - nawet najlepszy projekt świata nie zostanie sprzedany. Zmień książki z których czerpiesz wiedzę, ta Ci zaszkodzi.

komentarz 27 marca 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Sherlock Holmes pomimo tego, że posiada pełno wiedzy z wszystkich dziedzin świata ciągle się czegoś uczy. 

To wierutne kłamstwo, już w Studium w szkarłacie są wypunktowane jego słabe i mocne strony. W kolejnych tomach nawet Watson jest w szoku że nie wie o tym iż ziemia kręci się w okół słońca a nie na odwrót. Tak samo wątek z dietą Sherlocka - on dla zabicia nudy ćpał kokainę...

Jedną z rzeczy, która charakteryzuje Sherlocka Holmsa jest logiczne myślenie i nie dawanie emocją przejąć kontroli. 

Źle napisane jego nazwisko do tego źle odmienione "emocje".

 

komentarz 29 marca 2017 przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
Masz racje bez marketingu nic nie zdziałasz. Ale mój artykuł nie jest o tym, że marketing jest zły ale o tym, że nie warto za niego przepłacać. Może ten kontrowersyjny tytuł cię zmylił... Jeżeli chodzi o komentarz o Sherlocku to polecam przeczytać książkę "Master mind." Wszystko jest tam bardzo dobrze wyjaśnione i pokazane na przykładach.
komentarz 29 marca 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Czytałem wszystkie opowiadania o Sherlocku, bite 1500 stron. Myślę że po tej lekturze wiem więcej niż Ty po lekturze opracowania części informacji z tych opowiadań.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2017 w Offtop przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2017 w Offtop przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,945 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2017 w C i C++ przez Michał Gibas Pasjonat (19,610 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...