• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam programiste C++ do wykonania pierwszej gry w Unreal Engine

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
408 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez DreamsComesTrue Nowicjusz (140 p.)
Witam (przepraszam za brak polskich znakow - uzywam komputera z pracy bez pl)

   Poszukuje wspolnika lub freelancera do ogarniecia "prostej" , pierwszej gry w Unreal Engine.

Sam, jestem artysta-grafikiem, inzynierem, glowa rodziny przed 40-stka :) z wielkim doswiadczeniem zyciowym i biznesowym. (wiecej na priv)
Od kilku miesiecy jestem w trakcie uczenia sie blueprintow i UE - idzie swietnie, wiec pora wykonac pierwszy projekt!

  Z przykrych doswiadczen wiem, ze najwazniejszym, a zarazem najslabszym ogniwem kazdego biznesu jest czlowiek - czynnik ludzki,
...dlatego szukam w sumie wyjatkowej osoby:
- marzysz o wielkich rzeczach, chcesz w zyciu osiagnac wiecej poprzez wlasne decyzje i prace?
- ciagle sie rozwijasz - nie tracisz czasu na bzdury np.piwko przy tv caly dzien
- wiesz, ze zyjemy w czasam, w ktorych prawie wszystko jest mozliwe
- jestes samoswiadomy - np. jak mama mowi tobie cale zycie, ze studia i mieszkanie na kredyt to najwazniejszy cel szczescia
- nie masz "slomianego zapalu" - i nie oszukujesz sam siebie - znac droge, a nia podazac...

- mozesz w tygodniu poswiecic kilka godzin - czy dla kasy, czy tez nauki
- nie krzywisz sie jezeli powiem, ze w 1-5 lat mozna zostac milionerem
- potrafisz sensownie sie komunikowac - czyli merytoryczne argumenty itp.
- masz ambicje godne Napoleona :p i nie boisz sie po nie siegnac
- pasjonujesz sie grami - tzn. chesz je robic (ostatecznie najwazniejsze zeby lubic co sie robi)
- wiesz, ze rozwiazanie problemu to kwestia czasu i pracy
- nie poddajesz sie przy pierwszej porazce - znasz cel i umiesz brac exp z failu

   Piesze tak, nie dlatego, ze mam cos z glowa, tylko dlatego, ze jestem mocno zmotywowany i pracuje codziennie do nocy, aby osiagnac kolejny cel (IndieDev) - szukam wiec kogos, kto w rownym stopniu potrafi dac z siebie wiele.
Mam do zaoferowania duzo wiecej od siebie - co ostatecznie zwieksza szanse na potencjalny sukces!

   W swoim zyciu, podejmuje ciezkie, odwazne decyzje by zmienic je na lepsze. Wychodzi mi to genialnie, wiec teraz podnosze poprzeczke i dzialam by przynajmniej sprobowac zmienic cos jeszcze wiecej :)

Skontaktuj sie ze mna jezeli w tym roku pragniesz zrobic cos wiecej.

Dzieki i Pozdrawiam
komentarz 15 marca 2017 przez DreamsComesTrue Nowicjusz (140 p.)
przeniesione 15 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk
ps. nie chodzi mi o chodzacy ideal. Wystarczy, ze chcesz cos robic, masz czas. Nie musisz znac UE, czy byc Neo w C++

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 15 marca 2017 przez Piter10p Bywalec (2,750 p.)
Wydaje mi się że najważniejszą rzeczą jest sam zarys projektu. Programista musi wiedzieć na co się porywa.
komentarz 15 marca 2017 przez DreamsComesTrue Nowicjusz (140 p.)
Napisałem "prostej gry" w znaczeniu, że nie ma się na co porywać :) czego nie można byłoby wykonać.
...a jeśli nawet, to można to obejść lub zmienić.

Nie będę tu upubliczniał całego konceptu gry, ale jej prostota jest na poziomie gier z czasów commodore 64 :P
komentarz 16 marca 2017 przez Piter10p Bywalec (2,750 p.)
Poklepać jakieś skrypty bym mógł. Chociażby dla rozwoju, z UE jeszcze nigdy nie pracowałem. Tylko przed zaczęciem pracy wolałbym wiedzieć co to za projekt. Czy jest komercyjny, w jakiej formie ma być produkowany itd. Nikt raczej w ciemno iść nie będzie.

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 949 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 804 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 219 wizyt

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,824 komentarzy

62,006 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...