• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka fizyki do matury

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
2,070 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2017 w Matematyka, fizyka, logika przez Orszul99 Użytkownik (930 p.)
Witam za półtorej roku chcialbym zdawac mature rozszerzona z matematyki i fizyki. Matematyka ogarniam dobrze i juz zaczalem przerabiac ksiazke od pana Kielbasy. Teraz pytanie do was. Jaka ksiazke polecicie ktora by mnie przygotowala dobrze do matury z fizyki. Zalezy mi zeby bylo wszystko tlumaczone od podstaw gdy tak naprawde zaczynam od zera :) Pozdrawiam

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 marca 2017 przez Adam Olesiak Gaduła (3,290 p.)
wybrane 14 marca 2017 przez Orszul99
 
Najlepsza
Ja rok temu przygotowywałem się do fizyki z książką operonu(operon matura fizyka 2016 czy coś takiego) - ta krótsza wersja, jakieś 100 stron. Książka bardzo spoko. Jest wszystko co potrzebne z teorii. No i ofc książka to jedno, ale robienie zadanek wiele ważniejsze. Ale nie kupuj zbiorów bo bez sensu, OKE/CKE na swojej stronie ma mnóstwo przykładowych zadań z rozwiązaniami

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 15,052 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2018 w Matematyka, fizyka, logika przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2020 w Matematyka, fizyka, logika przez stan1022 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,299 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2020 w Matematyka, fizyka, logika przez Nieznany132 Nowicjusz (140 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...