• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Najlepsza Ksiażka do matury z fizyki

0 głosów
3,527 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2018 w Matematyka, fizyka, logika przez Szymon Kacper Procha Użytkownik (770 p.)
zamknięte 9 lutego 2018 przez Szymon Kacper Procha
Witam, Jestem w 2 klasie liceum chciałbym napisać maturę z fizyki Rozszerzoną jak najlepiej. I teraz pytanie jaką książkę (chciałbym coś w stylu kiełbasy czyli dział,wzory, definicja,zadania a potem zadania maturalne) Szukałem trochę  po necie i znalazłem "Matura 2017.Fizyka. Vademecum. Zakres rozszerzony" ktoś korzystał z niej i poleca? może ktoś zna jakaś lepszą. Prosze o pomoc pozdrawiam.
komentarz zamknięcia: Nie aktualne.
komentarz 9 lutego 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,260 p.)

Polecam poszukać troszeczkę na tym forum odpowiedzi bo takie wątki o książki już się pojawiały, np. tutaj

komentarz 9 lutego 2018 przez jpacanowski VIP (101,650 p.)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 949 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2017 w Matematyka, fizyka, logika przez Orszul99 Użytkownik (920 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,539 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 705 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,913 zapytań

111,382 odpowiedzi

234,401 komentarzy

46,749 pasjonatów

Przeglądających: 122
Pasjonatów: 2 Gości: 120

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...