• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mój blog - subiektywna ocena i polecenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
342 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2017 w Nasze projekty przez Mikołaj Użytkownik (780 p.)
edycja 6 marca 2017 przez Mikołaj
Witam chciałbym pokazać państwu mój blog prowadzony razem z moim kolegą o technologii i programowaniu. Dopiero rozpoczynamy, więc chciałbym prosić państwa o ocenę i polecenie bloga swoim znajomym. Nie długo planujemy także zmianę domeny i dokupienie Certifikatów. Dziękuję!

Link:

http://komputero-maniacy.cba.pl/
komentarz 6 marca 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
kolegą* jak już i serio cba? myślałam, że już nikt z tego nie korzysta ;)
komentarz 6 marca 2017 przez Mikołaj Użytkownik (780 p.)
Dzięki za uważne czytanie, mój błąd. Jeżeli chodzi o hosting to mój kolega wybierał, ale ja chciałem migrować na inny, ale na razie kupimy tylko domenę.
komentarz 6 marca 2017 przez Mikołaj Użytkownik (780 p.)
Byłbym też ciekawy twojej opinii na temat bloga.
1
komentarz 6 marca 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
niestety na blogach się nie znam, ale co do wyglądu to pomyślałabym o tym, żeby jednak główna "treść" zajmowała więcej miejsca. Może lepiej byłoby wywalić cały ten blok po lewej stronie z kalendarzem? przesunąć go w inne miejsce?
komentarz 15 marca 2017 przez Sebastiano Nowicjusz (220 p.)
Warto przyciemnić czcionkę, bo na białym tle jest mało czytelna i męczy oczy, a tak poza tym blog wygląda bardzo dobrze :-)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 271 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 477 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 234 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...