• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Bebechy komputera graficznego dla szkoły

Object Storage Arubacloud
0 głosów
223 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez xNepto Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 9 marca 2017 przez xNepto
Witam,

Jestem uczniem pierwszej klasy technikum organizacji reklamy. Dostałem Propozycje od Dyrektora aby znalezć komputery zdolne pociągnąć programy graficzne na odpowiednim poziomie. Mowa tutaj o Corel draw, Photochop animacje itp.

Teraz powód mojego przybycia. Jest ktoś obeznany w składaniu komputera pod grafike? Mowa tutaj o sprzęcie do 3000zł i to na same bebechy wiadomo jakie sam troszke siedze w komputerach jednak zadanie od Dyrektora wolał bym wykonać jak najlepiej i dlatego proszę o pomoc. Niestety nie wiem czy kupno gotowego komputera wchodzi w gre. jednak jeśli macie gdzieś w zakładkach możecie podsunąć linka. :) Prosze o podanie tylko całego towera (obudowa i wszystkie podzespoły)
komentarz zamknięcia: znalazłem odpowiedz i złożyłem komputer :3
komentarz 1 marca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 1 marca 2017 przez jpacanowski

Dzisiaj to już nie ma większego znaczenia. Dobry procesor i dobra karta graficzna.

http://forum.pclab.pl/topic/712936-Komputer-dla-grafika-a-karta-graficzna/

Wiem, że to stary post, ale w tym wypadku to mało istotne.

komentarz 8 marca 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Zwykle do szkół kupuje się komputery po leasingowe.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 marca 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
wybrane 9 marca 2017 przez xNepto
 
Najlepsza
Lepiej składać samemu, karta graficzna 1GB starczy ale lepiej 2. RAM 4GB, procek 2/4 powinien starczyć choć można się połasić na 4/4, dysk hdd, płyta pod procka i RAM, zasilacz500W zwykle wystarczy.
komentarz 9 marca 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Za te pieniądze to 8GB pamięci RAM to całkowite minimum.
komentarz 9 marca 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Jakoś nie widzę potrzeby żeby w szkole tyle potrzebowali. To że mamy budżet 3tyś to nie znaczy że musimy go wydać od razu. Można część zaoszczędzić na jakieś inne akcesoria lub nawet starczy na kolejny i kolejny komputer.
0 głosów
odpowiedź 8 marca 2017 przez Aleksander Kowalski Obywatel (1,510 p.)
Do takich rzeczy wez procesory amd bo bija na głowe intela i są tańcze pamientaj o min 8 GB Ram.A grafika wystarczy NVIDIA QUADRO
komentarz 9 marca 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
A o jakiej serii procesorow amd mowisz? Bo ryzeny sa lepsze w takich zastosowaniach od inteli, ale fx'ów trzeba unikać

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 251 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2017 w Nasze projekty przez DaroN2391 Początkujący (380 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 448 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2017 w Nasze projekty przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...