• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

skąd wziąć plik graficzny-mapę PL?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
254 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2017 w HTML i CSS przez Yolo222 Początkujący (360 p.)
Cześć, chciałbym się dowiedzieć skąd mogę wziąć szablon mapy Polski? Chodzi mi o granicę państwa i województw. Czy aby wykorzystać takie coś na mojej stronie muszę wykupić licencję? Jak tak to gdzie mogę znaleźć takie mapy do wykupienia? Jeśli ktoś ma pomysł w jakim programie wykonać to także chętnie spróbuję.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 lutego 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Cześć!

Sprawdźmy wyszukiwarkę, która to ma możliwość zaznaczenia w opcjach rodzaju licencji: mapa oraz ew. poszukajmy wektorów, aby można było potem taką mapę oskryptować.

M.

komentarz 3 lutego 2017 przez Yolo222 Początkujący (360 p.)
Dzięki za odpowiedź.A jeśli chodzi o taką licencję : gdzie plik udostępniany jest na licencji Creative Commons uznanie autora, bo właśnie takie coś jest przy niektórych mapach na wiki, to wystarczy przy kodowaniu dodać autora i nie będzie to mieć później żadnych negatywnych konsekwencji?
komentarz 3 lutego 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Szukaj public domain, bowiem te cc mają ograniczenia. Ale specem od licencji nie jestem jak coś...

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 152 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2021 w JavaScript przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2017 w C i C++ przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2017 w HTML i CSS przez Yolo222 Początkujący (360 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...