• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak ukryć aplikacje w systemie Android?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
28,318 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2017 w Urządzenia mobilne przez Kenzy Obywatel (1,160 p.)
Witam. Postanowiłem zainstalować na telefonie dziecka aplikację która pokazuje mi jego lokalizację (mogę zobaczyć ją na stronie internetowej). Chciałbym ukryć ikonę aplikacji, tak żeby dziecko nie mogło jej zobaczyć w menu. Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego?
komentarz 1 lutego 2017 przez Porcupine Nałogowiec (31,560 p.)
...nie popieram
komentarz 1 lutego 2017 przez Kenzy Obywatel (1,160 p.)
Dlaczego?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

W niektórych nakładkach systemowych (m.in. touchwiz samsunga) jest taka możliwość. Jeśli nie ma, to można skorzystać z innych nakładek dostępnych w sklepie play. Z tego co pamiętam Nova Launcher miał taką możliwość.

komentarz 1 lutego 2017 przez Kenzy Obywatel (1,160 p.)
W jaki sposób mogę skonfigurować TouchWiz?
komentarz 2 lutego 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Nie wiem, jak jest teraz, bo nikt nie korzysta w domu z samsungów, ale z tego co pamiętam, po wejściu w listę aplikacji, należało nacisnąć przycisk opcji i tam była opcja ukryj aplikacje, ale z tego co wiem, nowe samsungi tego przycisku nie posiadają. Nie wiem też, czy najnowsze wersje TouchWiz na pewno są wyposażone w tą opcję, stare miały ją na 100%.
0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Generalnie to nie zawsze. Ta aplikacja powinna mieć opcję w ustawieniach do ukrycia. Jeżeli takowej nie ma. To możesz ratować się ukryciem w launcher. Większość popularnych aplikacji typu launcher ma taką opcję. Jeżeli na telefonie twojego dziecka launcher nie ma takowej opcji to możesz zainstalować jakiś launcher. Rozwiązanie to ma taką wadę, że dziecko może pokazać tą aplikację, ale to raczej się nie stanie.
komentarz 1 lutego 2017 przez Kenzy Obywatel (1,160 p.)
W jaki sposób mogę skonfigurować TouchWiz?
komentarz 2 lutego 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Kolega powyżej odpowiedział.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 441 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,532 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Urządzenia mobilne przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 161 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w Urządzenia mobilne przez kaczek Nowicjusz (190 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...