• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z wyświetlaniem strony internetowej w 90%

Object Storage Arubacloud
0 głosów
153 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Votorotes Nowicjusz (120 p.)

Witam

Mam problem otóż nie wiem jak to do końca wykonać i jakim kodów mam użyć bo użytkownik jak będzie wchodził na moją stronę to ona automatycznie ma się pomniejszać tak jak się to robi crl + "-"  i jak mam to zaprogramować 

Pozdrawiam

 

2 odpowiedzi

–1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
Witam. Poszukaj pod nazwa responsywność,  RWD, płynny szablon(layout).
komentarz 26 stycznia 2017 przez Votorotes Nowicjusz (120 p.)

Witam

reponsywosć nie ma tu nic wspólnego bo chciałbym żeby strona automatycznie się skalowała czyli przy wyświetlaniu jej ona się skaluję czy jakby użytkownik użył kombinacji klawiszy ctrl + "-" ale z tą różnicą że to strona automatycznie robi za niego i jak mam to wykonać :)

komentarz 26 stycznia 2017 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
O co ci chodzi człowieku ?  Ma sie domyślić, że użytkownik nie dowidzi ? :)
komentarz 26 stycznia 2017 przez Votorotes Nowicjusz (120 p.)

O co ci chodzi człowieku ?  Ma sie domyślić, że użytkownik nie dowidzi ? :)

Strona ma się automatycznie zmniejszać a nie przybliżać , czy napisałem "+" czy "-" ? , poza tym chciałbym rozwiązanie mojego problemu dotyczącego jak mam wykonać żeby strona automatycznie się zmniejszała :) i z góry dziękuję za pomoc

–2 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Ja bym to zrobił w PHP: jeśli user = 'islogged' to container zmniejszałbym do X%-10%, gdzie X było początkową wartością % gdy użytkownik nie był zalogowany.

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 231 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2019 w HTML i CSS przez Dorian Bajorek 1 Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 239 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2018 w HTML i CSS przez Paweł Sypek Początkujący (440 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez piterpiter Nowicjusz (210 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...