• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie - Kurs stacjonarny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
362 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Artanaro Nowicjusz (240 p.)
Cześć wszystkim,

Chciałbym was dzisiaj poprosić o poradę.
W ostatnim czasie pojawiła się w moim życiu możliwość udania się na dowolny kurs sponsorowany przez mojego pracodawcę.
Ze względu na to, że juz jakiś czas ciągnę naukę programowania na własną rękę, to pomyślałem, aby udać się na kurs związany właśnie z tym, co lubię robić i w czym chciałbym pracować w bliższym lub dalszym czasie.

Na własną rękę uczę się Pythona, ale ze względu na to, że moja praca pochłania nawet 14h (dojazdy...) to w tygodniu bardzo ciężko wygospodarować mi czas.
Myślę, że stacjonarny kurs to może być dobry sposób, aby się zmotywować — bo jednak praca w grupie to praca w grupie, a nie w domu gdzie wszystko rozprasza.

Przechodząc do sedna sprawy
Czy są na forum osoby, które uczestniczyły w kursach stacjonarnych we Wrocławiu i mogłby jakiś polecić?
Tak jak wyżej wspomniałem, siedzę w Pythonie i podoba mi się ten język, więc chciałbym się w nim rozwinąć i kurs stacjonarny, który jest na niego nastawiony, byłby super.

Jeżeli chodzi o sprawy finansowe — tutaj są widełki, bo mogę przeznaczyć na kurs od 6 do 9k

Z góry dziękuję za pomoc i ewentualne porady.
Pozdrawiam.
komentarz 26 stycznia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
A nie możesz zapytać pracodawcy, czy jest możliwość pracy zdalnej? Zakładam, że pracujesz na 1 etat, więc pracujesz 8h dziennie. 14h-8h=6h. Tracisz z życia 6 godzin, w każdy z 5 dni w tygodni. Co prawda praca w domu potrafi być trudna. Mój brat np. Odkurzał w całym mieszkaniu, aby oderwać się od pracy. To, że pracujesz w domu w którym jest telewizor, wygodne lóżko, potrafi rozproszyć, ale myślę, że jak zepniesz poślady i uzbroisz się w trochę silnej woli to dasz radę.
komentarz 26 stycznia 2017 przez Artanaro Nowicjusz (240 p.)
Cześć,

Jeżeli chodzi o godziny pracy to mój dzień nie ma standardowych 8h tylko niestety albo i stety 10h.

Praca zdalna nie wchodzi w grę ze względu na to, że człowiek jest potrzebny na miejscu.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Gdy praca zajmuje po 14 godzin dziennie, lepszym rozwiązaniem jest kurs internetowy, nie stacjonarny.
–2 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2017 przez Szymon Ciamaga Obywatel (1,980 p.)
Jeśli interesuje Cię java polecam firmę Java start cena jak za taki kurs to 3600 zł lepszego kursu nie znajdziesz we wro nawet po wyższej cenie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 731 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 764 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez gmcode Gaduła (3,120 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,967 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...