• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wam się podoba moja gra? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
513 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2015 w C i C++ przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
edycja 21 maja 2015 przez katolik6

Zrobiłem grę z planszą 30x30 pól. Chodzi o to, aby ustawić 5 pionków w rzędzie, można też po skosie. Potem dodałem bota do trybu singleplyer, cofanie ruchów, podświetlanie rzędu i reset mapy. Daję Wam linka do wszystkich plików, w tym kodu źródłowego: https://drive.google.com/folderview?id=0B6BPM-RUt6m9fnEtWHJvcHk1bWVuRW5GOWNydGNGNmZyWTJnNlhtems5NGd3U05BSDAyXzQ&usp=sharing

Od razu mówię, że to mój pierwszy bot i sam go wymyśliłem, więc z przejrzystością kodu mogą być problemy :) No i jak w pytaniu: co o tym myślicie? Jestem otwarty na wszelkie pomysły, porady itp.

Możliwe odpowiedzi:
Słabo, poducz się (1 głos, 6%)
Może być, ale da się znacznie lepiej (4 głosów, 25%)
Nawet niezły, kilka rzeczy do poprawki (9 głosów, 56%)
Świetny! oby tak dalej! (2 głosów, 13%)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 maja 2015 przez Nasos Bywalec (2,730 p.)
Według mnie brakuje możliwości zmiany wymiarów planszy i ewentualnej chwili 'myślenia' bota dla lepszego efektu :) Ale mimo wszystko bardzo fajnie zrobione :)
komentarz 21 maja 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Dzięki! Czas myślenia zrobię nawet teraz, ale plansza... trochę może mo to zająć :/ ten bot w każdym ifie ma sprawdzanie, czy nie będzie prubował odczytać Tagu nieistniejącego pola, a to zależy od wielkości planszy. ale też sprubuję. Btw, za mała, za duża, czy tak po prostu :)
komentarz 21 maja 2015 przez Nasos Bywalec (2,730 p.)
Jak dal mnie trochę za duża, ale to w sumie co kto woli :) Jeszcze możesz potem przerobić tą grę na coś typu reversi ;>
komentarz 21 maja 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
To dobrze, byle nie za mała, chyba dam sobie spokój z modyfikowalną wielkością, za dużo roboty, za mało przydatne, spowolnienie bota już jest, wyłącza się je CheckBoxem za prawą krawędzią.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 469 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2016 w Nasze projekty przez Daaa22 Dyskutant (8,250 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 250 wizyt
pytanie zadane 15 września 2019 w Offtop przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
+4 głosów
8 odpowiedzi 484 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2016 w Sprawy forum przez Mar Cin Dyskutant (8,900 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...