• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szczerze, czy ten Layout wam się podoba? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
247 wizyt
pytanie zadane 15 września 2019 w Offtop przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
Cześć, stworzyłem moją pierwszą stronę używaną na skale światową, dla mistrzostw świata mojego hobby. Za strone nic nie skasowałem. Chciałem by wyglądała ładnie, tak bym mógł się nią pochwalić. Chciałbym się was zapytać jak podoba wam sie jej Layout, szczególnie proszę o opinie jak wygląda ona na Monitorach 16:9, 4:3.

http://pen-spinning.com

Ogólnie znajomi / ludzie zarządzający tymi mistrzostami chwalą te strone, mówią że im się podoba. Ale jeden krytyk na YouTube, nieźle pocisnął całą organizacje i stronę mówiąc że jest ohydna. I jestem ciekawy waszej opinii, czy podoba wam się Layout strony? Skąd mogę się uczyć jak robić ładniejsze layouty?
Możliwe odpowiedzi:
Strona wygląda okej (21 głosów, 81%)
Strona wygląda słabo (5 głosów, 19%)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 września 2019 przez Michał Gibas Pasjonat (19,610 p.)

Strona wygląda ładnie i profesjonalnie, jedyne co bym zmienił to trochę mnie gryzie to, że nazwa mistrzostw (na monitorze 16:9) jest za daleko od lewej krawędzi: 

To tylko taka moja osobista, subiektywna, estetyczna opinia ;) 

Ogólnie strona mi się bradzo podoba.

Pozdrawiam!

komentarz 15 września 2019 przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
Dzięki, nawet nie zauważyłem, jedyne 16:9 jakie mam dostępne to te w symulacji przeglądarki :)
0 głosów
odpowiedź 15 września 2019 przez danielb Bywalec (2,520 p.)
Jeszcze nikomu nie udało się, wszystkich zadowolić nawet Jezusowi, a skoro jemu się nie udało, to raczej szanse na to, że komuś się, to uda są niewielkie, stronka wygląda na zrealizowaną z jakimś zamysłem.

Podobne pytania

+10 głosów
7 odpowiedzi 672 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2016 w HTML i CSS przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
+4 głosów
8 odpowiedzi 481 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2016 w Sprawy forum przez Mar Cin Dyskutant (8,900 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 507 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2015 w C i C++ przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...