• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Programowanie, a moja przyszłość?,

Object Storage Arubacloud
0 głosów
331 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kollgate Początkujący (280 p.)
zamknięte 28 grudnia 2016 przez Eryk Andrzejewski
Cześć.

Jestem 2 klasie gimnazjum, ostatnio zacząłem interesować się programowaniem. Jestem w tym zielony, więc prosiłbym o wyrozumiałość. Jakiego języka warto się zacząć uczyć na początek?  Java?  Jeżeli wybrałbym Jave to od poradników, książek, pdfów? Co bym musiał potrafić podjąć prace?
komentarz zamknięcia: Było już wiele razy - proszę skorzystać z wyszukiwarki.
komentarz 28 grudnia 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Było w to już na forum, tyle razy że szok

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
wybrane 29 grudnia 2016 przez kollgate
 
Najlepsza
Na początku nie umieliśmy chodzić, potem byliśmy starsi i przyszło nam to z łatwością. Postaw sobie cel że będziesz programować, czytaj na ten temat masz baaardzo dużo czasu. Dzięki temu że masz cel sam wyznaczysz sobie drogę i dasz radę, mówię tak bo jesteś w 2 gimnazjum a wiem że dużo rzeczy z czasem się zmienia. Sam się programowania uczyłem w 2 gimnazjum, i do tego trzeba podchodzić powoli bez stresu bo łatwo się zniechęcić, jak nie widać rezultatów trzeba zrobić sobie przerwę. A jak się wraca zawsze jakimś magicznym trafem potrafiło się więcej, na początek polecam Ci przerobić kurs C++ Pana Mirosława, myślę że wtedy zrozumiesz podstawy działania programów itd. Następnie możesz pokierować się Javą, jakąś książkę kupić lub przez internet poczytać
komentarz 28 grudnia 2016 przez kollgate Początkujący (280 p.)
Serdecznie dziękuje za odpowiedź :)
+1 głos
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez niezalogowany
Tak naprawdę wystarczy że będziesz pro w jakimkolwiek języku aby znaleźć pracę z przyzwoitą stawką ;) W Javie o ile nie jesteś wymiataczem może nie być różowo.
komentarz 28 grudnia 2016 przez kollgate Początkujący (280 p.)
Jeszcze się zastanawiam nad językiem, ale dziękuje za odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 363 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2017 w Java przez WarriorLoam Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 720 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Whitesan Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 2,468 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Norbert Świder Początkujący (330 p.)

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...