• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem z uruchomieniem Angulara w npm

Object Storage Arubacloud
0 głosów
325 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2016 w JavaScript przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)

Witajcie. Postanowiłem nauczyć się Angulara iu już na samym początku pojawił się problem, ponieważ środowisko uruchomieniowe nie chce ze mną współpracować. Gdzie leży pies pogrzebany? 

komentarz 4 listopada 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Masz w folderze plik package.json?
komentarz 4 listopada 2016 przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)
No właśnie nie mam, ale cały projekt ściągnąłem ze strony Angulara. Na Lampie wszystko smiga

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)

Nie da się odpalić npm start bez posiadania package.json. Wszystkie skrypty npm definiuje się w końcu w tym pliku.

komentarz 4 listopada 2016 przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)
Już wiem o co chodzi. Zamiast ściągnąć paczkę z Githuba, ściągnąłem stąd: http://plnkr.co/edit/?p=preview , ale już działa. Prosiłbym jednak o niezmykanie tematu, jeśli pojawią się w mojej głowie nowe pytania na ten temat, to nie będę już zakładał nowego tematu. Korzystając z okazji zadam jeszcze jedno pytanie - jeżeli mam Lampa, to lepiej odpalać Angulara na nim, czy na npm?
komentarz 4 listopada 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Nie da się odpalić czegokolwiek na npm, bo to tylko menager pakietów, podczas gdy LAMP to pakiet zawierający serwer HTTP. To zupełnie dwie różne rzeczy.
komentarz 4 listopada 2016 przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)
No to na node. Źle się wyraziłem
komentarz 4 listopada 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
To w gruncie rzeczy jeden kij. Na czym Ci wygodniej prawdę mówiąc.
komentarz 5 listopada 2016 przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)

No i pojawił się kolejny problem. po wpisaniu [i]npm start[/i] strona normalnie się uruchamia, ale zmienia się zawartość projektu, np. plik app.component.js zamienia się na coś takiego:

"use strict";
var __decorate = (this && this.__decorate) || function (decorators, target, key, desc) {
    var c = arguments.length, r = c < 3 ? target : desc === null ? desc = Object.getOwnPropertyDescriptor(target, key) : desc, d;
    if (typeof Reflect === "object" && typeof Reflect.decorate === "function") r = Reflect.decorate(decorators, target, key, desc);
    else for (var i = decorators.length - 1; i >= 0; i--) if (d = decorators[i]) r = (c < 3 ? d(r) : c > 3 ? d(target, key, r) : d(target, key)) || r;
    return c > 3 && r && Object.defineProperty(target, key, r), r;
};
var __metadata = (this && this.__metadata) || function (k, v) {
    if (typeof Reflect === "object" && typeof Reflect.metadata === "function") return Reflect.metadata(k, v);
};
var core_1 = require('@angular/core');
var AppComponent = (function () {
    function AppComponent() {
    }
    AppComponent = __decorate([
        core_1.Component({
            selector: 'my-app',
            template: "<h1>Hello Angular!</h1>"
        }), 
        __metadata('design:paramtypes', [])
    ], AppComponent);
    return AppComponent;
}());
exports.AppComponent = AppComponent;
//# sourceMappingURL=app.component.js.map

 

Jak wtedy edytować taki plik?

komentarz 5 listopada 2016 przez Comandeer Guru (601,590 p.)
Wygląda jakby jakiś transpiler to dorwał.
komentarz 5 listopada 2016 przez Kazuhiro Użytkownik (910 p.)
Dodatkowo, chciałem wykonać ten tutorial: https://angular.io/docs/ts/latest/tutorial/toh-pt1.html

Próbowałem go uruchomić na Lampie, ale nie działał, próbowałem także przekopiować kod ze strony, ale bez skutku. Próbowałem przekopiować zawartość pliku component i module do poprzedniego projektu, ale też nie przyniosło to skutku.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 359 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 163 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w JavaScript przez nudziarz Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...