• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

npm/node/javascript używanie kodu z sieci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
290 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w JavaScript przez nudziarz Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 8 października 2020 przez ScriptyChris

Witam specjalnie założyłem tutaj konto,żeby prosić o pomoc,mianowice chce sobie ułatwić życie w pracy i przyspieszyc konfiguracje kamer cctv,znalazlem w sieci gotowy kod tyczący sie mojego problemu aczkolwiek nijak nie mogę go odpalić/zrozumieć składni tego tworu (node i js to dla mnie absolutna nowość).Podsumowując.

Jak odpalić ten program ?(system ubuntu)

oto linki:

https://preview.npmjs.com/package/dahua_initializer

https://github.com/ESCHen99/dahua_initializer#readme

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 października 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

A wpisywałeś w Google frazę "instalacja node ubuntu"? Wyświetla się sporo wyników - są też filmy instruktażowe na YouTube.

Musisz zainstalować Node'a wraz z menadżerem paczek (najpopularniejsze są npm i yarn - jeśli nie będzie ich w pakiecie instalacyjnym z linka, to tu jest instrukcja instalacji npm).

Po instalacji masz zasadniczo dwie opcje:

  1. tworzysz folder na dysku
  2. uruchamiasz terminal (wiersz poleceń)
  3. przechodzisz do utworzonego folderu
  4. uruchamiasz polecenie npm i dahua_initilizer

, albo bierzesz projekt z GitHuba:

  1. pobierasz z GitHuba projekt w formie ZIP, albo klonujesz projekt przy pomocy Git-a (troszkę więcej zachodu, jeśli nie miałeś z tym do czynienia)
  2. wypakowujesz na dysku (pomijasz ten punkt, jeśli sklonowałeś projekt przy pomocy Git)
  3. wchodzisz przez terminal do folderu projektu i wykonujesz polecenie npm install

Potem wykonujesz kolejne kroki z instrukcji paczki. 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 357 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 801 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,084 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,635 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...