• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poleci ktoś rozsądnego dostawce internetu we Wrocławiu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany

Mój aktualny dostawca to jakiś żart sieć jest tak skonfigurowana że mój adres WAN różni się od zewnętrznego przez co nie mogę nawet otworzyć portów

 

 

Szukam jak najszybszego internetu w okolicach 50zł I bardzo ważne żebym miał

  • Statyczny adres IP
  • Brak idiotycznych ograniczeń na adresy MAC ale to mniejsza 
  • Ogólna stabilność

No i musi być dostępny w okolicach nadodrza we Wrocławiu 

komentarz 11 lipca 2018 przez Michał Onyszko Nowicjusz (100 p.)
Teraz w tej okolicy liczy się tylko Martel, jeżeli chodzi o zasięg i gwarancję szybkości łącza. Nie ma tak, że kupujesz, np. 64Mb/s i masz skoki do 1 Mb/s, bo uwierz, że i tacy dostawcy się znajdą :P U nich transfer to transfer. Co kupiłeś to tak masz cały czas.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 października 2016 przez niezalogowany
Orange wydaje się dobrą opcją, z resztą nie lepiej jest ci się zapytać kogoś z sąsiadów od jakiego dostawcy mają internet  i czy jest ok?
komentarz 29 października 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Neostrada? Ale ona ma zmienne IP, a pytający chciał aby było stałe (chociaż nie wiem jak w przypadku światłowodów i też nie wiem czy są we Wrocławiu). No i najtańsza oferta w umowie na 2 lata kosztuje około 40zł/miesiąc, z tym że do tego trzeba mieć albo aktywną linię telefoniczną, albo zawieszoną, albo płacić opłatę za jej utrzymanie. A tak poza tym to sam korzystam z Neostrady i ogólnie polecam, u mnie jest w porządku.
komentarz 29 października 2016 przez niezalogowany

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 228 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 733 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,969 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Patryk Bogdan Bogdań Początkujący (490 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...