• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyszukiwanie binarne w aplikacji bazodanowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 23 października 2016 w C i C++ przez maste2 Nowicjusz (160 p.)

Dzień dobry,

Moim zadaniem jest zrobić aplikacje bazodanową z wyszukiwaniem binarnym i wybranymi przeze mnie dwoma algorytmami sortującymi. Zaciąłem się na wyszukiwaniu binarnym,  mianowicie gdy generuje mi losową tablice  program wyświetla mi menu i po wybraniu wyszukiwania binarnego zamiast posortować mi tablice, odszukać podaną liczbę i zmierzyć czas tej operacji program przestaje działać :

http://wklej.org/id/2926510/?hl=cpp

Bardzo proszę o pomoc nie e wiem czemu się tak dzieje sad 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 października 2016 przez siof Gaduła (3,560 p.)
Problem polega na tym że w funkcji main masz redeklaracje zmiennej globalnej tablica. Przez to ta tablica początkowa która jest generowana w funkcji main nie jest dostępna dla innych funkcji.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 312 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w Java przez uczeń1998 Obywatel (1,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2016 w C i C++ przez Jędrzej Dembowski Użytkownik (740 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 497 wizyt

92,840 zapytań

141,781 odpowiedzi

320,856 komentarzy

62,172 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...