• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Wi-Fi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
133 wizyt
pytanie zadane 19 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Cichy007 Nowicjusz (120 p.)

Witam od miesiąca mam problem z WIFI a dokładnie co jakiś czas mi się rozłącza(odłącza i po chwili ponownie łączy) na drugim laptopie i telefonie nie zauważyłem tego problemu, instalowałem nowe sterowniki oraz starsze sterowniki i cały czas tak samo dodam że po zalogowaniu się na router(orange, funbox) i zresetowaniu połączenia z 2/3x wszystko działa poprawnie.
Jak podłącze internet przez kabel to też wszystko bez problemu

Pacjent: Asus X550JX / Windows 10

A jeszcze dodam że jak podłącze się przez telefon to nie rozłącza a przynajmniej nie zauważyłem tego, nie mam pojęcia czy to wina laptopa czy routera.

automatycznego wyłączania urządzenia w celu oszczędzania energii. - mam wyłączone

Zmieniałem kanały i nic nie pomogło

Z góry dzięki za pomoc 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 października 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
edycja 20 października 2016 przez mbabane

Ustaw laptop tak zeby nie mial zadnych przeszkod pomiedzy routerem a kompem i wtedy po testuj. Zawsze mozna sprawdzic czy laptop nie posaida jakiegos syfu polecam do tego dwa programy: Malwarebytes Anti-Malware oraz AdwCleaner.

Przed ewentualnym skanem warto uzyc np. CCleanera, zawsze to kilkaset (a jesli nie uzywales tego bardzo dlugo to nawet kilkatysiecy) plikow mniej do przeskanowania.

komentarz 20 października 2016 przez Cichy007 Nowicjusz (120 p.)
miedzy routerem a laptopem nie ma przeszkód stoją od siebie zaledwie 2 kroki :/
komentarz 20 października 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
To chyba nie potrafie pomoc, ale skoro stoi tak blisko to polecam kabel.

Przegladnij jeszcze czelusci internetu moze cos znajdziesz, sprawdz forum fixitpc.pl

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,547 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 306 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Maksym Piętak Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 217 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez kaka55555 Nowicjusz (120 p.)

92,578 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...